Appartement te koop: Elckerlijcstraat 35, Amsterdam
20 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenElckerlijcstraat 35

Elckerlijcstraat 35

Erasmusparkbuurt-West, Amsterdam

€ 800.000
Buurt Erasmusparkbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 189m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Elckerlijcstraat in Amsterdam is een fijne plek om te wonen. Met 97 vierkante meter woonoppervlak is het ruimer dan veel andere woningen in de buurt. De prijs van €800.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de grootte en het energielabel A. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Erasmusparkbuurt-West

De Erasmusparkbuurt-West is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner die hier al 15 jaar woont, zegt: 'Woon hier nu ruim 15 jaar en altijd fijn geweest (behalve die ene flapdrol die boven me woont maar ja). Het enige nadeel is de hoeveelheid woningen opgekocht door huisjesmelkers en vervolgens te duur doorverhuurd.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Meer over de buurt Erasmusparkbuurt-West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Dirk en Albert Heijn. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Tijl Uilenspiegelschool en Rosa Boekdrukker. Het Erasmuspark ligt twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VanHuyse - Partner in Wonen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 8.247
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte4565m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtErasmusparkbuurt-West
WijkErasmuspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Elckerlijcstraat 35, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Henk
05-07-2024
Prima wijk

Woon hier nu ruim 15 jaar en altijd fijn geweest (behalve die ene flapdrol die boven me woont maar ja). Het enige nadeel is de hoeveelheid woningen opgekocht door huisjesmelkers en vervolgens te duur doorverhuurd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Erasmusparkbuurt-West

Inwoners3.995
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Erasmusparkbuurt-West

Woningvoorraad2.176
Gem. WOZ-waarde€ 459.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

132 binnen 5 km

Dirk
Bos en Lommerplein 1
189m
Albert Heijn
Gulden Winckelplantsoen 5
308m
Albert Heijn
Bos en Lommerweg 117
835m

Scholen

165 binnen 5 km

Enderun Hisar Amsterdam
Basisonderwijs · 14 leerlingen
189m
Tijl Uilenspiegelschool
Basisonderwijs · 293 leerlingen
201m
Rosa Boekdrukker
Basisonderwijs · 212 leerlingen
600m

Veelgestelde vragen

Over Elckerlijcstraat 35, Amsterdam

Welk energielabel heeft Elckerlijcstraat 35?

De woning aan Elckerlijcstraat 35 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €800.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €800.000 ligt 38% boven het buurtgemiddelde van €581.800. Het appartement is met 97 m² ook 35% groter dan het gemiddelde in de buurt (72 m²). Daarnaast heeft het energielabel A, wat bijdraagt aan een lagere energierekening. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging, maar de prijs per vierkante meter is met €8.247 iets lager dan het buurtgemiddelde van €8.503.

Hoe is de buurt Erasmusparkbuurt-West?

De buurt is rustig en groen, met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Een bewoner die er al 15 jaar woont, noemt het 'altijd fijn geweest', maar wijst op de opkomst van huisjesmelkers. Het Erasmuspark ligt op loopafstand en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als Dirk (189 m) en Albert Heijn (308 m). Ook zijn er basisscholen zoals Tijl Uilenspiegelschool (201 m) en Rosa Boekdrukker (600 m). Het Erasmuspark ligt op 300 meter en het treinstation op 2,9 km.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De prijs per vierkante meter is ongeveer €8.247, gebaseerd op de vraagprijs van €800.000 en een oppervlakte van 97 m². Dat is iets lager dan het buurtgemiddelde van €8.503 per m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat zorgt voor lagere stookkosten in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label B.

Is de woning via meerdere makelaars te koop?

Ja, de woning wordt op dit moment via drie kanalen aangeboden: VanHuyse - Partner in Wonen, Pararius en Funda. Dat vergroot de kans dat je de woning snel kunt bezichtigen.