Appartement te koop: Ensahlaan 26, Bilthoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenDe BiltAppartementenEnsahlaan 26

Ensahlaan 26

Bilthoven Noord I, De Bilt

€ 598.000
Buurt Bilthoven Noord I, BilthovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 347m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Bilthoven

Dit appartement aan de Ensahlaan 26 in Bilthoven is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt. Met 93 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €598.000 is marktconform voor appartementen in De Bilt.

De buurt: Bilthoven Noord I

Bilthoven Noord I is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste bewoners zijn gezinnen of ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Dit past goed bij de buurt Bilthoven Noord I.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, Lidl of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. De Julianaschool en Van Dijckschool zijn om de hoek. Het treinstation is tien minuten lopen, dus je bent snel in Utrecht of verder. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BURGERSDIJK MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 6.430
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte4080m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtBilthoven Noord I
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Ensahlaan 26, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord I

Inwoners2.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Ekoplaza
Julianalaan 35
347m
Lidl
De Kwinkelier 38
362m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
388m

Scholen

34 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 469 leerlingen
293m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
436m
Het Nieuwe Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1192 leerlingen
675m

Veelgestelde vragen

Over Ensahlaan 26, Bilthoven

Welk energielabel heeft Ensahlaan 26?

De woning aan Ensahlaan 26 in Bilthoven heeft energielabel A.

Is de prijs van €598.000 redelijk voor dit appartement?

De vraagprijs van €598.000 is marktconform voor een appartement van 93 m² met energielabel A in Bilthoven. De buurt is rustig en groen, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar reis je naar Utrecht en verder.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Julianaschool (293 m) en Van Dijckschool (436 m). Ook is er voortgezet onderwijs in de buurt, zoals Het Nieuwe Lyceum (675 m).

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit houdt de stookkosten laag en is goed voor het milieu.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Ekoplaza (347 m), Lidl (362 m) en Albert Heijn (388 m). Ook SPAR en PLUS zijn binnen 1,5 km te vinden.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt zijn 69 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk met bijna 3000 inwoners. De buurt oogt rustig en veilig.

BURGERSDIJK MAKELAARS
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.