Appartement te koop: Fazantenweg 3B, Amsterdam
2 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenFazantenweg 3B

Fazantenweg 3B

Vogelbuurt-Zuid, Amsterdam

€ 445.000
Buurt Vogelbuurt-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 377m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in een groene Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Fazantenweg in Amsterdam-Noord biedt een fijne plek in een rustige, groene omgeving. Het is een koopwoning van 58 m² met energielabel C, gebouwd in 1990. De vraagprijs van €445.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

Vogelbuurt-Zuid: groen en bereikbaar

De buurt Vogelbuurt-Zuid is een groene wijk met veel bomen en parkjes. Een bewoner zegt: "Leuke omgeving, makkelijk bereikbaar, prettige omgeving." Een ander noemt het "groen en leuk, goed berijdbaar." De buurt telt ruim 4000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, SPAR express of Dirk, allemaal op een paar minuten lopen. Ook basisscholen als Oecumenische basisschool De Kinderboom en Oranje Nassau zijn vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Makelaar1 Internetmakelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 7.672
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte518m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtVogelbuurt-Zuid
WijkIJplein/Vogelbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Fazantenweg 3B, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Cynthia
26-07-2025
Prettig en veel groen

Leuke omgeving makkelijk bereikbaar prettige omgeving

7.1
Cynthia
23-07-2025
Groen en leuk goed berijdbaar,

Ik woon in een straat waar niemand op elkaar let , maar wel schoon en veel groen alleen mijn woning is waardeloos. Ik heb lekkage in mijn slaapkamer al jarenlang balkon staat al 8 jaar op stuen pilaren geen dubbel glas erg warm in de zomer en ijskoud inde winter En de woningbouw doet niets

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelbuurt-Zuid

Inwoners4.165
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelbuurt-Zuid

Woningvoorraad2.036
Gem. WOZ-waarde€ 425.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

119 binnen 5 km

Albert Heijn
Mosveld 129
377m
SPAR express
Johan van Hasseltweg 73
381m
Dirk
Meeuwenlaan 76
387m

Scholen

154 binnen 5 km

Oecumenische basisschool De Kinderboom
Basisonderwijs · 151 leerlingen
79m
Taalschool Innoord
Basisonderwijs · 28 leerlingen
239m
Oecumenische basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 220 leerlingen
268m

Veelgestelde vragen

Over Fazantenweg 3B, Amsterdam

Welk energielabel heeft Fazantenweg 3B?

De woning aan Fazantenweg 3B in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €445.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €445.000 ligt iets onder de mediaanprijs van €455.000 in de buurt. Met 58 m² komt dat neer op €7.672 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €9.335 per m² is. De prijs is daarmee marktconform.

Hoe is de buurt Vogelbuurt-Zuid om in te wonen?

Bewoners waarderen de buurt met een 7,44. Ze noemen het groen, prettig en goed bereikbaar. De wijk heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten voor een appartement van deze grootte.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn, SPAR express en Dirk. Ook basisscholen als De Kinderboom en Oranje Nassau zitten om de hoek. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Vox College of De nieuwe Havo.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,9 km afstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden woningen in de buurt gemiddeld 46 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktsituatie.

Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
makelaar1.nl
Bekijk
Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.