Appartement te koop: Frederik Hendriklaan 58E06, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenFrederik Hendriklaan 58E06

Frederik Hendriklaan 58E06

Scharn, Maastricht

€ 450.000
Buurt Scharn, MaastrichtBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Scharn

Dit appartement uit 2023 voelt als nieuwbouw: fris, strak en modern. Met 78 m² woonoppervlak is het compacter dan veel andere woningen in de buurt, maar de indeling is efficiënt. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Vergelijk het met andere appartementen in Maastricht.

Buurt Scharn

Scharn is een levendige buurt met een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 9: "Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een doorsnee inkomen. Meer over de buurt Scharn.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de PLUS en Jumbo zijn binnen tien minuten bereikbaar. Kinderen kunnen naar basisschool KKC De Loper (om de hoek) of De Poort Montessori Basisschool (twee straten verder). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Bernard Lievegoed College op loopafstand. De gemeente Maastricht biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boek & Offermans Makelaars Maastricht en Ovida makelaars Maastricht op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 5.769
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1950m²
Bouwjaar2023
BuurtScharn
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Frederik Hendriklaan 58E06, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Juno
04-08-2025
Perfecte en leuke buurt

Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharn

Inwoners6.735
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scharn

Woningvoorraad3.273
Gem. WOZ-waarde€ 349.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Baron van Hovellstraat 77-85
640m
Albert Heijn
Scharnerweg 110
768m
Albert Heijn
Burg Cortenstraat 8
768m

Scholen

46 binnen 5 km

Bernard Lievegoed College
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
327m
KKC De Loper
Basisonderwijs · 94 leerlingen
436m
De Poort EOA
Basisonderwijs · 52 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Frederik Hendriklaan 58E06, Maastricht

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 ligt iets boven de mediaan van €412.000 in de buurt, maar het is nieuwbouw uit 2023. De gemiddelde prijs per m² in Scharn is €3.813, wat neerkomt op €297.414 voor 78 m², maar dat gemiddelde is gebaseerd op alle woningtypen. Voor een nieuwbouwappartement is de prijs marktconform.

Hoeveel kost dit appartement per maand aan vaste lasten?

Exacte maandlasten zijn niet te geven zonder hypotheekgegevens. Houd rekening met gemeentelijke belastingen, opstalverzekering en eventuele VvE-bijdrage. Vraag de verkoper om een overzicht van de servicekosten.

Hoe veilig is de buurt Scharn?

Volgens een bewoner is er "bijna nooit criminaliteit" en is het "overal heel gezellig." In de buurt zijn in totaal 245 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt weinig zonder context. De gemiddelde score van de buurt is een 9 op basis van één review.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Lidl (640 m), Albert Heijn (768 m), PLUS (838 m) en Jumbo (959 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Het treinstation ligt op 1,9 km, dus op loopafstand.

Hoe groot is dit appartement vergeleken met andere koopwoningen in Scharn?

Met 78 m² is dit appartement 40% kleiner dan het buurtgemiddelde van 131 m². Dat is logisch, want appartementen zijn vaak compacter dan eengezinswoningen. De gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is hoger door de mix met eengezinswoningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Scharn?

In de buurt stonden verkochte woningen gemiddeld 74 dagen te koop. Dat is een indicatie, maar voor een nieuwbouwappartement kan de looptijd afwijken. De markt is momenteel redelijk in balans.