Appartement te koop: Gelderstraat 2A, Hilvarenbeek
KopenHilvarenbeekAppartementenGelderstraat 2A

Gelderstraat 2A

Hilvarenbeek, Hilvarenbeek

€ 815.000
Buurt Hilvarenbeek, HilvarenbeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Hilvarenbeek

Dit appartement aan de Gelderstraat 2A ademt de sfeer van een dorpse gemeenschap. Met 131 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een opvallend zuinige woning uit 1963. De vraagprijs van €815.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en het energielabel. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Hilvarenbeek ligt lager.

Hilvarenbeek: een dorp met saamhorigheid

De buurt Hilvarenbeek wordt door bewoners gewaardeerd. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Beste buurt ooit! Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt!" De buurt telt ruim 8.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een landelijke omgeving met een lage stedelijkheidsgraad. Bekijk ook de gemeente Hilvarenbeek voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (223 m) of de Jumbo (266 m). Ook de Aldi en Coop zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Kindcentrum de Driehoek (525 m), Kindcentrum De Doelakkers (620 m) en Kindcentrum Starrebos (660 m). Het treinstation ligt op 10,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Robert Rexwinkel Lommers Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 815.000
Prijs per m²€ 6.221
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte193m²
Bouwjaar1963
EnergielabelA+++
BuurtHilvarenbeek
WijkHilvarenbeek
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Gelderstraat 2A, Hilvarenbeek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
HOII
25-08-2023
Beste buurt ooit!

Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt! Minpunten kan ik niet bedenken! Hilvarenbeek is topp!

Buurt statistieken

Gegevens uit Hilvarenbeek

Inwoners8.080
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hilvarenbeek

Woningvoorraad3.794
Gem. WOZ-waarde€ 417.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Gelderstraat 52
223m
Jumbo
Hilverstraat 99
266m
Aldi
Bloemenstraat 11
396m

Scholen

6 binnen 5 km

Kindcentrum de Driehoek
Basisonderwijs · 260 leerlingen
525m
Kindcentrum De Doelakkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
620m
Kindcentrum Starrebos opvang en onderwijs
Basisonderwijs · 249 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Gelderstraat 2A, Hilvarenbeek

Welk energielabel heeft Gelderstraat 2A?

De woning aan Gelderstraat 2A in Hilvarenbeek heeft energielabel A+++.

Is €815.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €815.000 ligt 17% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€698.438). De mediaanprijs in Hilvarenbeek is €597.500. Het appartement is met 131 m² wel ruimer dan gemiddeld (157 m² voor koopwoningen in de buurt). Het energielabel A+++ is uitzonderlijk zuinig, wat de hogere prijs deels kan verklaren.