Appartement te koop: Gordelweg 136B, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenGordelweg 136B

Gordelweg 136B

Bergpolder, Rotterdam

€ 350.000
Buurt Bergpolder, RotterdamBekijk buurt
SPAR express op 158m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
55% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Gordelweg 136B, Rotterdam

Dit appartement uit 1936 in Bergpolder heeft een authentieke uitstraling en is 64 m² groot. De buurt is de afgelopen jaren flink verbeterd, met gerenoveerde appartementen en een mix van bewoners. Met een energielabel D en een vraagprijs van €350.000 is de prijs marktconform voor een appartementen in Rotterdam.

Bergpolder

Bergpolder is een levendige buurt waar je letterlijk iedereen tegenkomt: van yup tot student tot gezin. Een bewoner zegt: "Sinds dat ik er woon ben ik vriendelijke mensje tegen ge komen." Een ander noemt het "een rustige buurt met ruimte voor verbetering" en waardeert de ligging. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt Bergpolder gemiddeld een 6,5. De buurt telt ruim 8.000 inwoners, vooral alleenstaanden, en de woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (twee straten verder) of naar de Aldi en Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisscholen zoals IKC De Lis en OBS de Blijberg zijn op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen vind je om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 5.469
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1936
EnergielabelD
BuurtBergpolder
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Gordelweg 136B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

8.1
JDLV
16-10-2025
Goed

Sinds dat ik er woon ben ik vriendelijke mensje tegen ge komen

7.3
V
24-07-2025
Rustige buurt met ruimte voor verbetering

Bergpolder is de afgelopen jaren flink verbeterd. Veel appartementen zijn gerenoveerd, er is een instroom van leuke nieuwe bewoners en de ligging is ideaal. Je merkt wel duidelijk een verschil in levenstijl tussen de oude en nieuwe bewoners, maar op zich is dit niet storend. Gentrificatie is gaande, in navolging van de omliggende buurten, maar wordt enigszins beheerst door de grote voorraad (sociale) huurwoningen in de wijk. Resultaat is dat je hier letterlijk iedereen tegen kan komen, van yup tot student tot gezin tot asielzoeker. Iedereen leeft harmonieus samen, maar wel binnen de eigen bubbel. Huizen zijn oud, heel oud, dus hebben vaak wat liefde nodig als ze nog niet zijn gerenoveerd. Maar de locatie is perfect, en er zijn veel mooie binnentuinen die de kale straten compenseren. Alles wat je nodig hebt is op loopafstand. Ik denk dat de komst van het Hofbogenpark de wijk een verdere impuls gaat geven. Het groen is nu nog wat karig op sommige plekken in de wijk.

4.0
Lavth lindenburg
09-12-2024
Waardeloos vochtig huis in de winter..en bloed verziekend heet in de zomer..en ook de buurt is nederlands onvriendelijk

Onvriendelijke buurt..ieder op zn eigen eiland..huizen vochtig en slecht in winter..bloed heet in de zomer.

8.1
Maram
06-09-2024
Vrolijke buurt

Leuke buurt vaak veel uitjes en organisaties die hier worden gemaakt voor de kinderen als voor de volwassenen er worden goeie doelen gehaald en goeie omgeving

5.1
R
13-06-2024
Fijne buurt met ruimte voor improvement

Redelijk rustig wonen, wel duur, de Schieweg is vaak rommelig en er mogen meer bankjes in de buurt komen. Hier en daar wat groene plekjes om je in de natuur te kunnen vertoeven. Supermarkten zijn wel even op loopafstand, maar er is een patatzaak en avond winkeltje op elk straat hoekje. De Schieweg heeft ook een eigen tramstop waar frequent trams rijden. Bussen zijn er amper in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergpolder

Inwoners8.245
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergpolder

Woningvoorraad4.867
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

84 binnen 5 km

SPAR express
Gordelweg 121
158m
Aldi
Eudokiaplein 8-10
682m
Albert Heijn
Eudokiaplein 12
685m

Scholen

154 binnen 5 km

Chr Speciaal Basisonderwijs Bergkristal
Speciaal onderwijs · 85 leerlingen
375m
IKC De Lis
Basisonderwijs · 212 leerlingen
486m
OBS de Blijberg
Basisonderwijs · 402 leerlingen
544m

Veelgestelde vragen

Over Gordelweg 136B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Gordelweg 136B?

De woning aan Gordelweg 136B in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €350.000 is precies de mediaanprijs voor koopappartementen in Bergpolder. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.080, wat voor dit appartement van 64 m² neerkomt op €5.469 per m². Dat is iets boven het gemiddelde, maar de prijs is marktconform gezien de ligging en het bouwjaar.

Hoe is de buurt Bergpolder om in te wonen?

Bergpolder is een diverse buurt met een mix van oude en nieuwe bewoners. Bewoners waarderen de ligging en de verbeteringen van de afgelopen jaren, maar merken ook dat huizen oud zijn en soms onderhoud nodig hebben. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand en een gemiddelde beoordeling van 6,5 uit 5 reviews.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In Bergpolder heeft 57% van de woningen een label D of lager, dus dit is gebruikelijk voor de buurt. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals SPAR express (158 m), Aldi (682 m) en Albert Heijn (685 m). Ook basisscholen zoals IKC De Lis (486 m) en OBS de Blijberg (544 m) zijn dichtbij. Een kinderdagverblijf vind je op 300 m.

Hoe veilig is Bergpolder?

In de buurt zijn in totaal 556 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en wordt over het algemeen als veilig ervaren, al geven sommige reviews aan dat de sfeer soms wat onvriendelijk kan zijn.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Bergpolder staan koopwoningen gemiddeld 52 dagen te koop voordat ze verkocht worden. Dat is een normale looptijd voor een stedelijke omgeving. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €370.000, iets boven de vraagprijs van dit appartement.