HurenDen HaagAppartementenGoudsbloemlaan 75

Goudsbloemlaan 75

Bloemenbuurt-Oost, Den Haag

Niet meer online
Laatst bekende huurprijs € 2.450 p.m.
Buurt Bloemenbuurt-Oost, 'S-GravenhageBuurt
Jumbo op 105m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Bloemenbuurt

Dit appartement aan de Goudsbloemlaan 75 in 'S-Gravenhage is een mooie vondst voor wie van een rustige, groene buurt houdt. Met 96 vierkante meter woonoppervlak heb je flink de ruimte, en het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag zullen blijven. De woning is gebouwd in 1923, dus je woont in een pand met karakter. Met een huurprijs van 2450 euro per maand zat je boven het gemiddelde van 2207 euro voor huurwoningen in de buurt, maar het was precies de mediaanprijs. Het aanbod van appartementen in Den Haag is gevarieerd, dus het loont om te vergelijken. Deze woning staat sinds 7 september 2026 niet meer online.

De buurt Bloemenbuurt-Oost

De buurt Bloemenbuurt-Oost heeft een dorps karakter, zoals een bewoner het omschrijft:

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusNiet meer online
Niet meer online sinds7 september 2026
Aangeboden sinds4 augustus 2026

Prijs

Laatst bekende huurprijs€ 2.450 p.m.
Prijs per m²€ 26 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 385.000

Energie

EnergielabelA+
IsolatieDubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte96 m²
ObjectoppervlakteKadaster96 m²
Inhoud320 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op1e woonlaag

Bouw

Soort woningBovenwoning (appartement)
Bouwjaar1923
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2015 – 2025
WOZ-waarde

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Goudsbloemlaan 75, 'S-Gravenhage

Wat was de huurprijs van Goudsbloemlaan 75?

De huurprijs van Goudsbloemlaan 75 in 'S-Gravenhage bedroeg € 2.450 p.m. per maand.

Hoe groot is Goudsbloemlaan 75 in 'S-Gravenhage?

De appartement aan Goudsbloemlaan 75 heeft een woonoppervlakte van 96m² verdeeld over 3 kamers.

In welk jaar is Goudsbloemlaan 75 gebouwd?

De woning aan Goudsbloemlaan 75 in 'S-Gravenhage is gebouwd in 1923. De woning beschikt over energielabel A+.

In welke buurt ligt Goudsbloemlaan 75?

Goudsbloemlaan 75 ligt in de buurt Bloemenbuurt-Oost in Den Haag. Bewoners geven deze buurt gemiddeld een 8,0 uit 10 op basis van 5 reviews.

Welke makelaar bood Goudsbloemlaan 75 aan?

Deze woning werd aangeboden via Expat & Real Estate B.V. op Funda.