Appartement te koop: Grotestraat 4, Almelo
KopenAlmeloAppartementenGrotestraat 4

Grotestraat 4

Binnenstad Noord, Almelo

€ 229.500
Buurt Binnenstad Noord, AlmeloBekijk buurt
Coop op 376m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Grotestraat 4 in Almelo ademt de sfeer van een oude binnenstad. Met 77 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met potentie. De vraagprijs van €229.500 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €379.500. Het appartement is een van de appartementen in Almelo die nu te koop staan.

De buurt: Binnenstad Noord

De buurt Binnenstad Noord is een levendige, stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is bruisend, met restaurants en winkels om de hoek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, twee straten verder. Ook de PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Weier en De Wereldboom op tien minuten lopen. Het treinstation van Almelo is op loopafstand. De gemeente Almelo biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Le Noble Makelaardij | VerhuurPro Almelo op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 229.500
Prijs per m²€ 2.981
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1922
EnergielabelE
BuurtBinnenstad Noord
WijkBinnenstad
GemeenteAlmelo

Locatie

Grotestraat 4, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Noord

Inwoners2.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Noord

Woningvoorraad1.382
Gem. WOZ-waarde€ 249.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Coop
Corridor 5
376m
PLUS
Bornsestraat 46-48
925m
Jumbo
Bornerbroeksestraat 79
1073m

Scholen

45 binnen 5 km

Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1095 leerlingen
419m
Speciale School voor Basisonderwijs De Welle
Speciaal onderwijs · 227 leerlingen
499m
Basisschool De Weier
Basisonderwijs · 382 leerlingen
671m

Veelgestelde vragen

Over Grotestraat 4, Almelo

Welk energielabel heeft Grotestraat 4?

De woning aan Grotestraat 4 in Almelo heeft energielabel E.

Is €229.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €229.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €379.500. Houd er rekening mee dat het appartement met 77 m² kleiner is dan het gemiddelde in de buurt (155 m²) en energielabel E heeft. De prijs per m² is met €2.981 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €2.754. Het is een scherpe prijs voor een woning in de binnenstad.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een minder zuinige woning. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 22,2% van de koopwoningen label A, en 33,3% label B. Het is goed om te weten dat deze woning minder zuinig is dan veel andere woningen in de buurt.