Kopen›Opmeer›Appartementen›Gruttostraat 39

Gruttostraat 39

Spanbroek Centrum, Opmeer

€ 595.000
Buurt Spanbroek Centrum, SpanbroekBuurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 133m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
56% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een ruim appartement midden in Spanbroek

Dit appartement op de vierde woonlaag van een galerijflat ligt in het centrum van Spanbroek, een dorp waar het rustig wonen is. Met 430 inwoners en veel 65-plussers is het hier aangenaam vertoeven. De vraagprijs van 595.000 euro is aan de hoge kant voor een appartement in deze omgeving, zeker gezien de oppervlakte die de makelaar opgeeft. Ter vergelijking: appartementen in Opmeer worden gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

De woning op de vierde woonlaag

Deze galerijflat heeft vier kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over vier woonlagen. De makelaar noemt een woonoppervlakte van 128 m², terwijl de BAG-registratie 152 m² aangeeft. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Je hebt een dakterras en een garagebox. Het appartement is in volle eigendom en de VvE-bijdrage bedraagt 266,93 euro per maand.

Leven in Spanbroek Centrum

Met ruim 400 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige dorpskern. Bewoners van de gemeente Opmeer geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,57; een van hen noemt het "een gezellige rustige buurt" met "veilige wegen en aardige mensen". Een ander zegt: "Fijne buren en veel gemeenschapszin in de buurt." De buurt Spanbroek Centrum telt 241 woningen, waarvan 57 procent koopwoningen zijn.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 133 meter, en de apotheek zit letterlijk om de hoek. Basisschool Bonifatius is twee straten verder, en huisartsenpraktijk De Glazen Linde vind je op 324 meter. Buslijn 133 stopt op 48 meter bij halte Pastoor Meriusstraat. Het treinstation Obdam ligt op 3,8 kilometer afstand. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer ligt op 53 dB Lden, boven de geluidsnorm. Vliegverkeer blijft met 35 dB Lden onder de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem van klei gevoelig voor zetting. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag, hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Taams Makelaars & Taxateurs op Funda aangeboden. Deze advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor je geen uitspraak kunt doen over de energiezuinigheid van dit appartement.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds25 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 595.000
Prijs per m²€ 3.914
VvE-bijdrage€ 266,93 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 476.000

Energie

EnergielabelA
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte128 m²
ObjectoppervlakteKadaster152 m²
Inhoud406 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen4
Gelegen op4e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2009
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

TuinDakterras vereniging van eigenaren maandelijkse bijdrage (266 m²)
BalkonDakterras aanwezig
GarageGaragebox

Ligging

GemeenteOpmeer
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Gruttostraat 39, Spanbroek

Wat is de vraagprijs van dit appartement en is die marktconform?

De vraagprijs is 595.000 euro. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 128 m² op, wat neerkomt op 4.648 euro per m². De BAG-registratie vermeldt echter 152 m². Zonder vergelijkbare appartementen in de buurt is het lastig te zeggen of de prijs marktconform is, maar voor een appartement in Spanbroek ligt de prijs aan de hoge kant.

Hoe is de woning ingedeeld?

Het appartement heeft vier kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over vier woonlagen. De woning ligt op de vierde woonlaag van een galerijflat. Er is een dakterras aanwezig en een garagebox. De inhoud van de woning is 406 m³. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel.

Wat is de VvE-bijdrage?

De VvE-bijdrage bedraagt 266,93 euro per maand. Dit is het bedrag dat de makelaar in de advertentie vermeldt. De woning is in volle eigendom, dus je wordt eigenaar van het appartement zelf. De VvE-bijdrage dekt de gemeenschappelijke kosten van de galerijflat.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

De makelaar heeft het energielabel niet gepubliceerd in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig deze woning is. Je kunt op basis van het bouwjaar 2009 geen conclusies trekken over het label. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe is het wonen in Spanbroek Centrum?

Spanbroek Centrum is een rustige buurt met 430 inwoners, waarvan 56 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Opmeer geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,57. Een bewoner noemt het "een gezellige rustige buurt" met "veilige wegen en aardige mensen". Een ander zegt: "Fijne buren en veel gemeenschapszin in de buurt."

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Albert Heijn zit op 133 meter, de apotheek op 58 meter en huisartsenpraktijk De Glazen Linde op 324 meter. Basisschool Bonifatius is op 283 meter. Buslijn 133 stopt op 48 meter bij halte Pastoor Meriusstraat. Het treinstation Obdam ligt op 3,8 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je 9,5 kilometer reizen.

Hoe zit het met geluidsoverlast op dit adres?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 53 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Vliegverkeer blijft met 35 dB Lden onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau uit openbare risicodata, geen metingen aan deze specifieke woning. Het peiljaar is 2022.

Is er risico op wateroverlast of overstroming?

Het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag. Ook het overstromingsrisico is nu en in 2050 laag. Hittestress is op dit moment laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties op basis van de Klimaateffectatlas, geen garanties voor deze specifieke woning.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de indicatie uit openbare risicodata. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van de fundering van deze woning. Een laag risico betekent niet dat er nooit problemen kunnen ontstaan.