Appartement te koop: Helper Brink 31A, Groningen
KopenGroningenAppartementenHelper Brink 31A

Helper Brink 31A

Helpman, Groningen

€ 425.000
Buurt Helpman, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 127m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een statig pand

Dit appartement aan de Helper Brink in Groningen ademt de sfeer van een klassiek herenhuis. Met 127 vierkante meter woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan veel andere appartementen in Groningen. De woning uit 1920 heeft een authentieke uitstraling, maar het energielabel is niet vermeld in de advertentie. Daardoor is het lastig in te schatten hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €425.000 ligt die 20% boven het buurtgemiddelde van €354.829, wat aan de hoge kant is.

De buurt Helpman

Helpman is een rustige, groene buurt ten zuiden van het centrum van Groningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 7,13: "Vooral ieder voor zich, met hier en daar pogingen de gemeenschap op te zetten." De buurt telt ruim 6.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De helft van de woningen is koop, en de meeste panden zijn voor de oorlog gebouwd.

Het leven aan de Helper Brink

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (209 meter) of de Poiesz twee straten verder (590 meter). Ook zijn er meerdere scholen op loopafstand, zoals de Joseph Haydn-School (198 meter) en de Groningse Schoolvereniging (396 meter). Het treinstation ligt op 2,1 kilometer, dus op de fiets ben je er zo. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NAMACO Groningen op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie, dus dat is iets om zelf uit te zoeken.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 3.346
Woonoppervlakte127m²
Bouwjaar1920
EnergielabelB
BuurtHelpman
GemeenteGroningen

Locatie

Helper Brink 31A, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Jelmer
13-02-2025
Vooral ieder voor zich, met hier en daar pogingen de gemeenschap op te zetten

Ik heb bijna geen contact met buurtgenoten. Er zijn drie supermarkten in de buurt op loopafstand. Andere voorzieningen zijn er ook in de buurt. Om in het centrum te komen is het wel sowieso 15 minuten fietsen, dus dat is jammer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Helpman

Inwoners6.165
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Helpman

Woningvoorraad3.382
Gem. WOZ-waarde€ 283.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Helperplein 4
218m
Poiesz
De Savornin Lohmanlaan 86
578m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
1025m

Scholen

66 binnen 5 km

Zernike College voor ATHENEUM HAVO MAVO VBO
Voortgezet onderwijs · 1035 leerlingen
70m
Joseph Haydn-School
Basisonderwijs · 645 leerlingen
185m
Groningse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 857 leerlingen
382m

Veelgestelde vragen

Over Helper Brink 31A, Groningen

Welk energielabel heeft Helper Brink 31A?

De woning aan Helper Brink 31A in Groningen heeft energielabel B.

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 ligt 20% boven het gemiddelde van €354.829 in de buurt. Het appartement is met 127 m² wel 40% groter dan het buurtgemiddelde van 91 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.

Hoe groot is het appartement?

Het woonoppervlak is 127 m², wat aanzienlijk ruimer is dan het gemiddelde in de buurt (91 m²).

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt Helpman heeft 40% van de woningen label C, en 20% label D of lager. Maar dat zegt niets over dit specifieke appartement.

Hoe is de buurt Helpman om in te wonen?

Helpman is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Een bewoner geeft een 7,13 en noemt weinig contact met buren, maar waardeert de supermarkten op loopafstand. Het centrum is 15 minuten fietsen.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn (209 m) en Poiesz (590 m). Ook zijn er basisscholen zoals Joseph Haydn-School (198 m) en voortgezet onderwijs zoals Zernike College (67 m).

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een korte busrit.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

NAMACO Groningen heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Je kunt dit mogelijk navragen bij de makelaar.

NAMACO Groningen
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Helpman

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHelper Brink 31A, Groningen
Bekijk