Appartement te koop: Hinthamereinde 57A, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenHinthamereinde 57A

Hinthamereinde 57A

De Hofstad, Den Bosch

€ 627.000
Buurt De Hofstad, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan Hinthamereinde 57A ademt historie. Het is gebouwd in 1894 en dat zie je terug in de sfeer. Met 80 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de ligging in het hart van 's-Hertogenbosch maakt veel goed. De vraagprijs van €627.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het gemiddelde van andere appartementen in Den Bosch.

De Hofstad: een levendige buurt

De woning ligt in buurt De Hofstad, een buurt met een mix van jonge alleenstaanden en oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stadscentrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dichtbevolkte, stedelijke omgeving is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op twee straten verder. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn om de hoek te vinden. Scholen zijn op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind op ongeveer twintig minuten lopen. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Koster Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 627.000
Prijs per m²€ 7.838
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1894
BuurtDe Hofstad
WijkBinnenstad
GemeenteDen Bosch

Locatie

Hinthamereinde 57A, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hofstad

Inwoners1.125
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Hofstad

Woningvoorraad657
Gem. WOZ-waarde€ 322.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Coop
Kapelaan Koopmansplein 218
627m
Albert Heijn
Arena 16
874m
Jumbo
Pettelaarseweg 375-377
902m

Scholen

18 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1881m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
3667m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
3699m

Veelgestelde vragen

Over Hinthamereinde 57A, 'S-Hertogenbosch

Is de prijs van €627.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs is €627.000 voor 80 m², wat neerkomt op €7.838 per m². Ter vergelijking: in de buurt De Hofstad ligt de gemiddelde prijs per m² op €3.479, maar dat is gebaseerd op slechts twee beschikbare woningen. Verkochte woningen in de buurt hadden een gemiddelde prijs van €576.458. De prijs is aan de hoge kant, maar de unieke ligging en het bouwjaar 1894 kunnen dit verklaren.

Hoe is de buurt De Hofstad om in te wonen?

De Hofstad is een stedelijke buurt met 1.125 inwoners en een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden (440 huishoudens) en relatief weinig gezinnen met kinderen (100). De buurt heeft een mix van jonge en oudere bewoners. Het is een levendige omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen tien minuten lopen vind je meerdere supermarkten. De dichtstbijzijnde is Coop op 627 meter, gevolgd door Albert Heijn op 874 meter en Jumbo op 902 meter. Ook een andere Jumbo en Albert Heijn zijn op ongeveer een kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn verschillende basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is KC Het IJzeren Kind op 1,9 km. Andere opties zijn OBS De Koningslinde (3,7 km), Basisschool Het Molenven (3,7 km) en Kindcentrum De Troubadour (3,7 km). Voor voortgezet onderwijs is de gemiddelde afstand 1,6 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 42 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie, maar zonder verdere uitsplitsing is het lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving, wat vaak gepaard gaat met een hogere criminaliteit. Voor specifieke vragen kun je het beste de lokale politie raadplegen.