Appartement te koop: Hobbemakade 39, Zutphen
Verkocht onder voorbehoud
KopenZutphenAppartementenHobbemakade 39

Hobbemakade 39

Warnsveldsewegkwartier-Zuid, Zutphen

€ 250.000
Buurt Warnsveldsewegkwartier-Zuid, ZutphenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
AH XL op 226m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter in Zutphen

Dit appartement aan de Hobbemakade ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 128 vierkante meter woonoppervlak biedt het flink wat ruimte, verdeeld over kamers die je zelf kunt indelen. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €250.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €470.000. Kijk je naar andere appartementen in Zutphen, dan valt deze prijs op.

Warnsveldsewegkwartier-Zuid: een rustige, groene buurt

De buurt Warnsveldsewegkwartier-Zuid is een rustige wijk met veel groen. Het is een buurt waar relatief veel ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de AH XL of de Aldi, die allebei op een paar minuten lopen liggen. Ook de Lidl is twee straten verder. Voor kinderen zijn er scholen dichtbij: Montessori kindcentrum de Plotter zit om de hoek, en de Anne Flokstraschool is ook vlakbij. De gemeente Zutphen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Hemeltjen Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hemeltjen Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 1.953
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1933
EnergielabelG
BuurtWarnsveldsewegkwartier-Zuid
WijkWaterkwartier
GemeenteZutphen

Locatie

Hobbemakade 39, Zutphen

Buurt statistieken

Gegevens uit Warnsveldsewegkwartier-Zuid

Inwoners1.625
Mannen45%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Warnsveldsewegkwartier-Zuid

Woningvoorraad896
Gem. WOZ-waarde€ 284.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

12 binnen 5 km

AH XL
Polsbroek 77
226m
Aldi
Jan Vermeerstraat 53
253m
Lidl
Emmerikseweg 7
518m

Scholen

37 binnen 5 km

Montessori kindcentrum de Plotter
Basisonderwijs · 500 leerlingen
142m
Anne Flokstraschool vso
Speciaal onderwijs · 69 leerlingen
201m
Anne Flokstraschool so
Speciaal onderwijs · 53 leerlingen
276m

Veelgestelde vragen

Over Hobbemakade 39, Zutphen

Welk energielabel heeft Hobbemakade 39?

De woning aan Hobbemakade 39 in Zutphen heeft energielabel G.

Is €250.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €250.000 ligt fors onder het gemiddelde van €470.000 in de buurt. Dat komt deels doordat het energielabel G is, wat hogere stookkosten betekent. Ook is het appartement met 128 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 177 m². Toch is de prijs opvallend laag, dus het is goed om te checken of er nog andere kosten bijkomen.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat je rekening moet houden met hoge energiekosten voor verwarming en elektriciteit.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 18 dagen verkocht. Dat is vrij snel, wat aangeeft dat er vraag is. Dit appartement staat er mogelijk al wat langer op vanwege het lage energielabel, maar de prijs is wel aantrekkelijk.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals AH XL op 226 meter en Aldi op 253 meter. Ook basisscholen zijn dichtbij, zoals Montessori kindcentrum de Plotter op 142 meter. Het treinstation van Zutphen ligt op 1,7 km, dus met de fiets ben je er zo.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1933 met een woonoppervlak van 128 m². Het bouwjaar geeft het karakteristieke jaren-dertig-sfeer, maar let op: energielabel G betekent dat isolatie waarschijnlijk niet optimaal is. Het is een koopwoning, geen huur.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Je kunt dit het beste navragen bij de makelaar tijdens een bezichtiging. Het oppervlak van 128 m² biedt in ieder geval voldoende ruimte voor meerdere kamers.

Hemeltjen Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.