Appartement te koop: Hoofdstraat 49B, Gorredijk
KopenOpsterlandAppartementenHoofdstraat 49B

Hoofdstraat 49B

Gorredijk-Centrum, Opsterland

€ 169.500
Buurt Gorredijk-Centrum, GorredijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 23m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Gorredijk

Dit appartement aan de Hoofdstraat ademt de sfeer van een ouder pand uit 1923, met een energielabel B dat aangeeft dat het redelijk zuinig is. Met 75 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. De vraagprijs van €169.500 is marktconform voor een appartement in deze regio. Bekijk ook andere appartementen in Opsterland voor een vergelijking.

De buurt Gorredijk-Centrum

Gorredijk-Centrum is een levendige dorpskern met een mix van winkels en voorzieningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Goede buren koffie drinken zijn vrienden geworden zorgzaam plezierig om mee om te gaan." De buurt telt veel ouderen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Meer over de buurt Gorredijk-Centrum.

Het dagelijks leven in de straat

De Aldi ligt letterlijk naast de deur, op 23 meter. Voor de dagelijkse boodschappen loop je ook naar Poiesz of Albert Heijn, beide om de hoek. Kinderen kunnen naar obs De Treffer of Christelijke Basisschool De Librije, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is OSG Singelland - BHS Gorredijk op loopafstand. De gemeente Opsterland biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Moll Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.500
Prijs per m²€ 2.260
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1923
EnergielabelB
BuurtGorredijk-Centrum
WijkGorredijk
GemeenteOpsterland

Locatie

Hoofdstraat 49B, Gorredijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
F.Veenstra
31-08-2025
Fijne buren

Goede buren koffie drinken zijn vrienden geworden zorgzaam plezierig om mee om te gaan wat ik dan ook geregeld doe

Buurt statistieken

Gegevens uit Gorredijk-Centrum

Inwoners1.425
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Schoolstraat 1
23m
Poiesz
Formanjestrjitte 6
226m
Albert Heijn
Hofland 1
245m

Scholen

8 binnen 5 km

obs De Treffer
Basisonderwijs · 196 leerlingen
461m
Christelijke Basisschool De Librije
Basisonderwijs · 174 leerlingen
516m
OSG Singelland - BHS Gorredijk
Voortgezet onderwijs · 424 leerlingen
573m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 49B, Gorredijk

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 49B?

De woning aan Hoofdstraat 49B in Gorredijk heeft energielabel B.

Is €169.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €169.500 is marktconform voor een appartement van 75 m² met energielabel B in Gorredijk. Het bouwjaar 1923 geeft karakter, maar kan ook aandacht vragen voor onderhoud. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Gorredijk-Centrum om in te wonen?

Gorredijk-Centrum is een rustige dorpskern met een gemiddelde beoordeling van 8,5 uit één review. Bewoners waarderen de sociale contacten: "Goede buren koffie drinken zijn vrienden geworden." De buurt heeft veel ouderen en alleenstaanden, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,4 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen obs De Treffer (461 m) en Christelijke Basisschool De Librije (516 m) zijn beide goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is OSG Singelland - BHS Gorredijk op 573 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 35 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een dorp van deze omvang. Het aantal inwoners is 1425, dus de kans op overlast is beperkt. De sfeer wordt als prettig ervaren, mede door de sociale cohesie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is echter niet zo zuinig als label A, dus houd rekening met gemiddelde stookkosten.