Appartement te koop: Hoofdweg 815, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenHoofdweg 815

Hoofdweg 815

Robert Scottbuurt-West, Amsterdam

€ 699.000
Buurt Robert Scottbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 183m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Hoofdweg voelt meteen ruim en licht. Het is gebouwd in 2009, dus je hebt moderne indeling en isolatie. Met 96 vierkante meter woonoppervlak is het aanzienlijk groter dan veel andere woningen in de buurt. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime oppervlakte en de ligging in Amsterdam. Kijk ook naar andere appartementen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

Robert Scottbuurt-West: rustig en stedelijk

De buurt Robert Scottbuurt-West is een rustige woonwijk in Amsterdam-West. Het is er dichtbevolkt, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt heeft een stedelijk karakter, maar voelt toch rustig aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige buurt is met veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk om de hoek (183 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (243 meter). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Tijl Uilenspiegelschool (238 meter) en de Bos en Lommerschool (469 meter). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bloem Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 7.281
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1874m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtRobert Scottbuurt-West
WijkDe Kolenkit
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hoofdweg 815, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Robert Scottbuurt-West

Inwoners2.165
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Robert Scottbuurt-West

Woningvoorraad1.452
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Dirk
Bos en Lommerplein 1
183m
Albert Heijn
Gulden Winckelplantsoen 5
243m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
789m

Scholen

163 binnen 5 km

Enderun Hisar Amsterdam
Basisonderwijs · 14 leerlingen
183m
Tijl Uilenspiegelschool
Basisonderwijs · 293 leerlingen
238m
Bos en Lommerschool
Basisonderwijs · 363 leerlingen
469m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 815, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hoofdweg 815?

De woning aan Hoofdweg 815 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €699.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€367.588), maar dit appartement is met 96 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 30 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €7.281, wat lager is dan het gemiddelde van €8.583 in de buurt. Het is dus een forse woning voor een relatief gunstige prijs per m².

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Amsterdam-West, met goede verbindingen. Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus op loopafstand is het niet, maar met de fiets of bus ben je er snel. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, dus er is veel openbaar vervoer in de buurt.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens, maar het bouwjaar 2009 betekent dat het gebouwd is met moderne isolatie en installaties. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, dus de kans is groot dat dit appartement ook een zuinig label heeft.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Hoofdweg 815?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In Amsterdam-West is parkeren vaak gereguleerd met vergunningen. Het is aan te raden om bij de gemeente te informeren naar de parkeersituatie in de Robert Scottbuurt-West.

Hoe veilig is de Robert Scottbuurt-West?

In de buurt zijn in de laatste meting 159 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en voelt overdag rustig aan. Het is altijd goed om zelf een keer door de buurt te lopen op verschillende tijdstippen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?