Appartement te koop: Industriestraat 150, Tegelen
KopenVenloAppartementenIndustriestraat 150

Industriestraat 150

Tegelen-Centrum, Venlo

€ 227.500
Buurt Tegelen-Centrum, TegelenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 266m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in het centrum van Tegelen

Dit appartement aan de Industriestraat 150 ligt in het hart van Tegelen, een dorp met een eigen karakter binnen de gemeente Venlo. Met 66 m² woonoppervlak en energielabel B is het een compacte, redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €227.500 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een scherpe optie maakt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Venlo ligt hoger.

Tegelen-Centrum: een levendige dorpskern

De buurt Tegelen-Centrum telt ruim 3.700 inwoners en kent een mix van jong en oud. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De woningvoorraad bestaat voor ongeveer de helft uit eengezinswoningen en voor de helft uit appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Voor de kinderen is basisschool PassePartout twee straten verder, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Boodschappen doe je bij de PLUS, tien minuten lopen. De gemeente Venlo biedt verder ruime voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 227.500
Prijs per m²€ 3.447
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte2005m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
BuurtTegelen-Centrum
WijkTegelen-Centrum
GemeenteVenlo

Locatie

Industriestraat 150, Tegelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Inwoners3.785
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Woningvoorraad2.024
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuislaan 48
266m
Albert Heijn
Kerkstraat 42
266m
PLUS
Glazenapstraat 21
1113m

Scholen

37 binnen 5 km

Impuls
Speciaal onderwijs · 151 leerlingen
458m
PassePartout
Basisonderwijs · 282 leerlingen
578m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Lings
Speciaal onderwijs · 116 leerlingen
595m

Veelgestelde vragen

Over Industriestraat 150, Tegelen

Welk energielabel heeft Industriestraat 150?

De woning aan Industriestraat 150 in Tegelen heeft energielabel B.

Is €227.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €227.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in Tegelen-Centrum van €384.914. De mediaanprijs in de buurt is €330.000. Dit appartement is met 66 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 130 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage absolute prijs maakt het een betaalbare optie in de buurt.

Hoe is de buurt Tegelen-Centrum om in te wonen?

Tegelen-Centrum is een stedelijke buurt met een mix van leeftijden. Er wonen veel 65-plussers (30%) en eenpersoonshuishoudens (27%). De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen: supermarkt, huisarts en basisschool zijn allemaal op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,3 km, dus het openbaar vervoer is goed bereikbaar.