Industriestraat 54
Tegelen-Centrum, Venlo
Een royale tussenwoning in het hart van Tegelen
Deze tussenwoning aan de Industriestraat 54 ligt in Tegelen-Centrum, een buurt met een dorps karakter. Met een woonoppervlak van 236 m² volgens de makelaar is dit een flinke woning, flink groter dan het gemiddelde in de buurt. De vraagprijs van 425.000 euro ligt boven het gemiddelde van de tussenwoningen in Venlo.
Een woning met acht kamers en een dakterras
De woning telt acht kamers, waaronder zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over vier woonlagen. De makelaar noemt een inhoud van 905 m³ en een perceel van 346 m², terwijl de BAG-registratie uitgaat van 111 m². De woning heeft een achtertuin op het zuiden, een vrijstaande stenen garage en een dakterras. Volgens de makelaar is er dubbel glas en een c.v.-ketel aanwezig. Het energielabel is E, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten.
Tegelen-Centrum: een buurt met veel 65-plussers
Met 3.785 inwoners en 30 procent 65-plussers is Tegelen-Centrum een buurt waar relatief veel ouderen wonen. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt heeft 33 koopwoningen te koop, met een gemiddelde vraagprijs van 395.591 euro.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn ligt op 245 meter, om de hoek dus, en ook de huisarts (Gezondheidscentrum Helios) en de basisschool St Jozef zijn dichtbij. De apotheek Boots Apotheek De Esdoorn vind je op 529 meter. Het treinstation Tegelen ligt op 241 meter, en bushaltes aan de Raadhuislaan en bij het station zijn op loopafstand met lijnen 1 en 811. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 2,3 kilometer.
Risico-indicaties op adresniveau
De openbare risicodata op adresniveau geven indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 61 dB Lden, boven de norm, en ook industrielawaai zit met 54 dB boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat de woning uit 1931 op kleigrond is gebouwd. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, en ook het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Industriestraat 54, Tegelen
Hoe verhoudt de vraagprijs van 425.000 euro zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van 425.000 euro ligt boven het gemiddelde van 395.591 euro voor koopwoningen in Tegelen-Centrum. De mediaanprijs in de buurt is 380.000 euro. Met 236 m² woonoppervlak is de prijs per m² 1.801 euro, lager dan het buurtgemiddelde van 3.084 euro per m². De woning is dus relatief groot voor de prijs.
Hoe is de woning ingedeeld?
De woning heeft acht kamers, waaronder zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over vier woonlagen. Er is een achtertuin op het zuiden, een vrijstaande stenen garage en een dakterras. De makelaar geeft een woonoppervlak van 236 m² en een inhoud van 905 m³ op.
Hoe zit het met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is gebouwd in 1931 op kleigrond, wat kan duiden op houten palen of een ondiepe fundering. Het is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn ligt op 245 meter, en ook de PLUS en Lidl zijn binnen enkele kilometers te vinden. Basisschool St Jozef zit op 477 meter, en de huisarts (Gezondheidscentrum Helios) op 390 meter. Het treinstation Tegelen ligt op 241 meter, en bushaltes met lijnen 1 en 811 zijn op loopafstand.
Hoe is de buurt Tegelen-Centrum?
Tegelen-Centrum heeft 3.785 inwoners, waarvan 30 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid", en een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje".
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is E, het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De makelaar vermeldt wel dubbel glas, maar het label zegt niets over de verdere staat van de woning.
Is er een tuin of buitenruimte?
Ja, de woning heeft een achtertuin op het zuiden, een vrijstaande stenen garage en een dakterras. De makelaar geeft een perceeloppervlak van 346 m² op, terwijl de BAG-registratie uitgaat van 111 m².
Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?
In Tegelen-Centrum staan 33 koopwoningen te koop, met een gemiddelde vraagprijs van 395.591 euro en een mediaan van 380.000 euro. De prijzen variëren van 158.000 tot 925.000 euro.





