Appartement te koop: Jacob van Lennepkade 30-1, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenJacob van Lennepkade 30-1

Jacob van Lennepkade 30-1

Da Costabuurt-Zuid, Amsterdam

€ 600.000
Buurt Da Costabuurt-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 181m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Da Costabuurt

Dit appartement aan de Jacob van Lennepkade combineert de charme van 1889 met een modern energielabel A. Met 63 m² woonoppervlak is het een fijne plek in een levendige buurt. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van dit formaat.

De buurt: Da Costabuurt-Zuid

De Da Costabuurt-Zuid is een gemoedelijke buurt waar bewoners elkaar kennen. Een bewoner zegt: "Ik woon al mijn hele leven in deze buurt en ben hier erg blij. Er hangt vaak een fijne sfeer en ik voel mij veilig om over straat te lopen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners tussen 25 en 45 jaar. Meer over de buurt Da Costabuurt-Zuid.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar om de hoek of de Jumbo twee straten verder. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. OBS Leonardo da Vinci en Huygens College zitten om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen op korte afstand.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via DAMSTAD en Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 9.524
Woonoppervlakte63m²
Bouwjaar1889
EnergielabelA
GemeenteAmsterdam

Locatie

Jacob van Lennepkade 30-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Bibi
02-06-2024
Fijne gemoedige buurt

Ik woon al mijn hele leven in deze buurt en ben hier erg blij. Er hangt vaak een fijne sfeer en ik voel mij veilig om over straat te lopen. Je wordt altijd wel vriendelijk begroet door de buren. Verder zijn er veel handige winkels in de buurt en kun je gezellig door de kinkerstraat lopen. Het wordt de laatste tijd wel toeristischer maar dat hoort nou eenmaal bij in de stad wonen...

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Zuid

Inwoners2.245
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Zuid

Woningvoorraad1.476
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

155 binnen 5 km

Jumbo
Eerste Constantijn Huygensstraat 55H
181m
Lidl
Tweede Helmersstraat 29
224m
Vomar
Kinkerstraat 34
269m

Scholen

217 binnen 5 km

Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
122m
OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
316m
Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
581m

Veelgestelde vragen

Over Jacob van Lennepkade 30-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Jacob van Lennepkade 30-1?

De woning aan Jacob van Lennepkade 30-1 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €600.000 ligt iets onder het gemiddelde van €641.875 voor koopwoningen in de buurt, maar boven de mediaan van €447.500. De gemiddelde prijs per m² is €10.193, wat neerkomt op €9.524 per m² voor deze woning. Dat is marktconform voor een appartement met energielabel A in deze buurt.

Hoe is de sfeer in de Da Costabuurt-Zuid?

Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,0. Een bewoner noemt het een 'fijne gemoedige buurt' met een veilig gevoel en vriendelijke buren. De Kinkerstraat biedt gezellige winkels, al wordt het wel toeristischer.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Binnen vijf minuten lopen vind je supermarkten als Vomar, Jumbo en Lidl. Ook zijn er basisscholen zoals OBS Leonardo da Vinci en Kindcentrum De Kinkerbuurt, en het Huygens College voor voortgezet onderwijs. Een huisartsenpraktijk en park of plantsoen zitten op loopafstand.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Dat houdt de stookkosten laag in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus dit appartement zit in de zuinigste categorie.

Is de buurt veilig?

Een bewoner geeft aan zich veilig te voelen om over straat te lopen. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 161, maar zonder context is dat lastig te duiden. De algehele beoordeling van de buurt is met een 8,0 positief.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit.

DAMSTAD
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
DAMSTAD
damstad.nl
Bekijk
DAMSTAD
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Da Costabuurt-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJacob van Lennepkade 30-1, Amsterdam
Bekijk