Appartement te koop: Johannes Verhulststraat 130-2, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenJohannes Verhulststraat 130-2

Johannes Verhulststraat 130-2

Cornelis Schuytbuurt, Amsterdam

€ 2.190.000
Buurt Cornelis Schuytbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Johannes Verhulststraat

Dit appartement uit 1902 combineert klassieke Amsterdamse allure met een modern energielabel A. Met 130 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning in het hart van Amsterdam. De vraagprijs van €2.190.000 ligt 20% onder het buurtgemiddelde van €2.746.667, wat het een scherpe optie maakt in deze prijsklasse. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Cornelis Schuytbuurt: groen en stedelijk

De Cornelis Schuytbuurt is een geliefde buurt in het Museumkwartier. Een bewoner zegt: 'Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek.' De buurt telt 2.980 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Cornelis Schuytbuurt staat bekend om haar rustige straten en chique uitstraling.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 41 meter, om de hoek. Ook andere supermarkten zoals Jumbo zijn op loopafstand. Scholen zijn er in overvloed: de 2e Daltonschool Pieter Bakkum en De Amsterdamse Montessori School liggen op 357 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heeren Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 2.190.000
Prijs per m²€ 16.846
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar1902
EnergielabelA
BuurtCornelis Schuytbuurt
WijkMuseumkwartier
GemeenteAmsterdam

Locatie

Johannes Verhulststraat 130-2, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
CS
21-12-2024
Goede onder houding met veel voorzieningen

Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek. Veel scholen voor mijn kinderen en genoeg supermarkten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Inwoners2.980
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Woningvoorraad1.509
Gem. WOZ-waarde€ 1.489.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

158 binnen 5 km

Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
41m
Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
716m
Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
754m

Scholen

197 binnen 5 km

2e Daltonschool Pieter Bakkum
Basisonderwijs · 386 leerlingen
357m
De Amsterdamse Montessori School
Basisonderwijs · 272 leerlingen
357m
Schoolvereniging Willemspark
Basisonderwijs · 218 leerlingen
357m

Veelgestelde vragen

Over Johannes Verhulststraat 130-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Johannes Verhulststraat 130-2?

De woning aan Johannes Verhulststraat 130-2 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.190.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.190.000 ligt 20% onder het gemiddelde van €2.746.667 in de Cornelis Schuytbuurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €2.662.500, dus deze woning is relatief scherp geprijsd. Houd er wel rekening mee dat het oppervlak met 130 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 212 m².