Appartement te koop: Kampersingel 60, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenKampersingel 60

Kampersingel 60

Rozenprieel-noord, Haarlem

€ 950.000
Buurt Rozenprieel-noord, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 195m²
210% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 382m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met uitzicht op het Spaarne

Dit appartement aan de Kampersingel in Haarlem is met 195 m² woonoppervlak een echte royale woning. Het is gebouwd in 2003 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de grootte en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor een appartement in Haarlem ligt lager, maar dit appartement is ook veel groter dan gemiddeld.

Rozenprieel-noord: een fijne, sociale buurt

De buurt Rozenprieel-noord wordt door bewoners gewaardeerd met een 9,5. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen. Studenten, ouderen en gezinnen bij elkaar." De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 25- tot 45-jarigen, en zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, dat om de hoek zit, of bij Albert Heijn en Dekamarkt op tien minuten lopen. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Veronica Jenaplanschool op twee straten verder en De Talenten op tien minuten lopen. Het centrum van Haarlem is op loopafstand, en de gemeente Haarlem biedt verder alles wat je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boonstra Heijmeijer Makelaars en Taxateurs in o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 4.872
Woonoppervlakte195m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtRozenprieel-noord
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Kampersingel 60, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Anna
10-10-2025
Gezellig

Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen . Studenten, ouderen en gezinnen bij elkaar. Uitzicht op het Spaarne. Geweldig dat bootverkeer het hele jaar door. Goede bus verbindingen en op loopafstand van het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Inwoners1.415
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Woningvoorraad741
Gem. WOZ-waarde€ 430.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Vomar
Bakkerstraat 11
382m
Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
531m
Dekamarkt
Schalkwijkerstraat 149
535m

Scholen

102 binnen 5 km

Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
196m
De Talenten
Basisonderwijs · 147 leerlingen
692m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Kampersingel 60, Haarlem

Welk energielabel heeft Kampersingel 60?

De woning aan Kampersingel 60 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €950.000 is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de buurt van €450.000, maar dit appartement is met 195 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 63 m². De prijs per vierkante meter komt uit op €4.872, terwijl het buurtgemiddelde €7.143 per m² is. Dat betekent dat je relatief veel ruimte krijgt voor je geld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de buurt Rozenprieel-noord om in te wonen?

De buurt krijgt een gemiddelde score van 9,5 van bewoners. Een bewoner noemt het 'fijn en sociaal', met veel binnentuinen en een mix van studenten, ouderen en gezinnen. Het uitzicht op het Spaarne wordt gewaardeerd, net als de goede busverbindingen en de nabijheid van het centrum. De buurt is stedelijk met een hoge dichtheid, maar heeft ook rustige plekken.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten: Vomar op 382 meter, Albert Heijn op 531 meter en Dekamarkt op 535 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Veronica Jenaplanschool op 196 meter en De Talenten op 692 meter. Het treinstation van Haarlem ligt op 1,9 km, goed te doen met de fiets. Verder zijn er restaurants, een bibliotheek en parken dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen energielabel C, dus dit appartement steekt gunstig af. Het is gebouwd in 2003, dus het is goed geïsoleerd en heeft moderne installaties.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 195 m² woonoppervlak is er in ieder geval veel ruimte, maar het exacte aantal kamers kun je het beste navragen bij de makelaar.

Is er een tuin of balkon bij dit appartement?