Appartement te koop: Kampersingel 6RD, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenKampersingel 6RD

Kampersingel 6RD

Rozenprieel-noord, Haarlem

€ 765.000
Buurt Rozenprieel-noord, HaarlemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
102% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 332m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Kampersingel in Haarlem ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met royale kamers en hoge plafonds. Met 127 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan het gemiddelde in de buurt. Het bouwjaar 1906 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de ligging aan het water voor een rustig uitzicht zorgt. De vraagprijs van €765.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere appartementen in Haarlem om een beeld te krijgen van het aanbod.

Rozenprieel-noord: een sociale en groene buurt

De buurt Rozenprieel-noord is een geliefde wijk met een mix van studenten, ouderen en gezinnen. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen." De buurt heeft een hoge beoordeling van 9,5 op basis van één review. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand, zoals het centrum en het Spaarne. De meeste woningen in de buurt zijn gebouwd tussen 1970 en 1990, maar dit pand uit 1906 is een uitzondering.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar of Albert Heijn, beide om de hoek. Ook Ekoplaza en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Veronica Jenaplanschool of Dreefschool, allebei twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is het Stedelijk Gymnasium Haarlem tien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hart & Huis Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 6.024
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar1906
BuurtRozenprieel-noord
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Kampersingel 6RD, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Anna
10-10-2025
Gezellig

Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen . Studenten, ouderen en gezinnen bij elkaar. Uitzicht op het Spaarne. Geweldig dat bootverkeer het hele jaar door. Goede bus verbindingen en op loopafstand van het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Inwoners1.415
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Woningvoorraad741
Gem. WOZ-waarde€ 430.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Vomar
Bakkerstraat 11
332m
Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
334m
Ekoplaza
Houtplein 18
408m

Scholen

102 binnen 5 km

Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
378m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
501m
Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
728m

Veelgestelde vragen

Over Kampersingel 6RD, Haarlem

Is €765.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €765.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, waar de gemiddelde verkoopprijs van een woning €465.556 is. Dit appartement is echter met 127 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 63 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €6.024, terwijl het gemiddelde in de buurt €7.143 per m² is. De prijs lijkt marktconform voor een ruim appartement op een gewilde locatie.

Hoe is de buurt Rozenprieel-noord om in te wonen?

De buurt scoort een 9,5 op basis van één review. Bewoners waarderen de sociale sfeer, de mooie binnentuinen en het uitzicht op het Spaarne. Het is een gemengde buurt met studenten, ouderen en gezinnen. De stedelijkheidsgraad is zeer hoog, met veel voorzieningen op loopafstand, zoals winkels, scholen en het centrum van Haarlem.

Wat is de energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt hebben alle woningen energielabel C. Dat betekent dat het pand redelijk zuinig is, maar niet de hoogste energieprestatie heeft. Het is een oudere woning uit 1906, dus je kunt rekening houden met gemiddelde stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Veronica Jenaplanschool en Dreefschool (basisonderwijs) liggen op 5 tot 7 minuten lopen. Het Stedelijk Gymnasium Haarlem (voortgezet onderwijs) is ongeveer 10 minuten lopen. Ook zijn er andere basisscholen zoals Obs Bos en Vaart en De Talenten binnen 10 minuten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Haarlem ligt op 1,9 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Er zijn ook goede busverbindingen in de buurt, zoals een bewoner aangeeft.