Appartement te koop: Van Marumstraat 15, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenVan Marumstraat 15

Van Marumstraat 15

Rozenprieel-noord, Haarlem

€ 399.000
Buurt Rozenprieel-noord, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 186m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Haarlem

Dit appartement aan de Van Marumstraat in Haarlem is een energiezuinige woning met energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Het appartement uit 2010 heeft 56 m² woonoppervlak en is te koop voor € 399.000. Vergeleken met andere appartementen in Haarlem is de prijs marktconform.

Rozenprieel-noord: een sociale en groene buurt

De buurt Rozenprieel-noord is een fijne, sociale wijk met een mix van studenten, ouderen en gezinnen. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen. Uitzicht op het Spaarne." De buurt heeft een hoge beoordeling van 9,5 op basis van één review. CBS-cijfers laten zien dat de buurt relatief veel eenpersoonshuishoudens kent. Bekijk de buurt Rozenprieel-noord voor meer informatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op twee straten verder, of bij Dekamarkt om de hoek. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Veronica Jenaplanschool en De Talenten, beide op loopafstand. Het treinstation van Haarlem is tien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt een uitgebreid voorzieningenaanbod.

Over de advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia, beide door Tel Krop Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 7.125
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtRozenprieel-noord
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Van Marumstraat 15, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Anna
10-10-2025
Gezellig

Mijn buurt is fijn en sociaal. Veel mooie binnentuinen . Studenten, ouderen en gezinnen bij elkaar. Uitzicht op het Spaarne. Geweldig dat bootverkeer het hele jaar door. Goede bus verbindingen en op loopafstand van het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Inwoners1.415
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rozenprieel-noord

Woningvoorraad741
Gem. WOZ-waarde€ 430.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Vomar
Bakkerstraat 11
186m
Dekamarkt
Schalkwijkerstraat 149
362m
Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
552m

Scholen

102 binnen 5 km

Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
387m
De Talenten
Basisonderwijs · 147 leerlingen
568m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Van Marumstraat 15, Haarlem

Welk energielabel heeft Van Marumstraat 15?

De woning aan Van Marumstraat 15 in Haarlem heeft energielabel A.

Is € 399.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 399.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van € 465.556 in de buurt, maar het appartement is met 56 m² ook kleiner dan het gemiddelde van 63 m². De prijs per m² is € 7.125, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van € 7.143. Gezien het energielabel A en het bouwjaar 2010 is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Rozenprieel-noord om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als sociaal en fijn ervaren, met veel binnentuinen en uitzicht op het Spaarne. Er is een mix van studenten, ouderen en gezinnen. De buurt heeft een hoge beoordeling van 9,5. Het centrum van Haarlem is op loopafstand, en er zijn goede busverbindingen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Vomar op 186 meter en Dekamarkt op 362 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Veronica Jenaplanschool (387 meter) en De Talenten (568 meter). Het voortgezet onderwijs is op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Haarlem ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is. Daarnaast zijn er busverbindingen in de buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 40 dagen verkocht. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve woningmarkt.

Tel Krop Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Tel Krop Makelaars
funda.nl
Bekijk
Tel Krop Makelaars