Appartement te koop: Kardinaal van Rossumstraat 52, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgAppartementenKardinaal van Rossumstraat 52

Kardinaal van Rossumstraat 52

Padua, Tilburg

€ 289.500
Buurt Padua, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 357m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een levendige Tilburgse buurt

Dit appartement aan de Kardinaal van Rossumstraat 52 ligt in de buurt Padua, een plek waar het altijd gezellig is. Met 64 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een fijne basis. De vraagprijs van €289.500 is marktconform voor een appartement in deze buurt, waar de gemiddelde prijs per vierkante meter rond de €5.000 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een breder beeld.

Buurt Padua: gezellig en multicultureel

Padua is een buurt met een mix van bewoners en een wekelijkse markt. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Ik woon nu sinds een jaar in mijn buurt, het is er altijd gezellig en we hebben een wekelijkse markt. Helaas heb ik af en toe wel last van de zwervers die hier rond hangen en drugs doen." De buurt telt zo'n 1.490 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Meer weten? Lees verder over de buurt Padua.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (357 meter) of de SPAR express (443 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Cocon (382 meter) en Basisschool Den Bijstere (538 meter) vlakbij. Ook een restaurant vind je twee straten verder (0,3 km). De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kern Makelaars Tilburg op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.500
Prijs per m²€ 4.523
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte910m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtPadua
WijkGroeseind-Hoefstraat
GemeenteTilburg

Locatie

Kardinaal van Rossumstraat 52, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Jeroen Lelieveldt
06-06-2024
Een gezellige multiculturele buurt met soms wat overlast.

Ik woon nu sinds een jaar in mijn buurt, het is er altijd gezellig en we hebben een wekelijkse markt. Helaas heb ik af en toe wel last van de zwervers die hier rond hangen en drugs doen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Padua

Inwoners1.490
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Padua

Woningvoorraad750
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

41 binnen 5 km

PLUS
Besterdring 29
357m
SPAR express
Ringbaan Oost 271d
443m
PLUS
Besterdring 110
551m

Scholen

64 binnen 5 km

De Cocon
Basisonderwijs · 234 leerlingen
382m
Basisschool Den Bijstere
Basisonderwijs · 203 leerlingen
538m
Basisschool De Stappen
Basisonderwijs · 562 leerlingen
575m

Veelgestelde vragen

Over Kardinaal van Rossumstraat 52, Tilburg

Welk energielabel heeft Kardinaal van Rossumstraat 52?

De woning aan Kardinaal van Rossumstraat 52 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €289.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.500 ligt iets boven de gemiddelde prijs van €265.000 voor koopappartementen in Padua. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €5.000, en met 64 m² komt dit appartement uit op €4.523 per m². Dat is marktconform, zeker gezien het energielabel C en het bouwjaar 1989.

Hoe is de sfeer in de buurt Padua?

Padua wordt omschreven als een gezellige, multiculturele buurt met een wekelijkse markt. Een bewoner noemt de gezelligheid, maar ook af en toe overlast van zwervers. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Cocon ligt op 382 meter, Basisschool Den Bijstere op 538 meter en Basisschool De Stappen op 575 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, ongeveer 1,3 km.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus op loopafstand ben je er niet. Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is waarschijnlijk handig voor verder weg.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label A of B, dus dit appartement scoort iets minder.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op 0,8 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Dat is fijn voor een wandeling of om tot rust te komen.

Kern Makelaars Tilburg
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.