Woning te koop: Hoefstraat 267, Tilburg
KopenTilburgGroeseind-HoefstraatPaduaHoefstraat 267

Hoefstraat 267

Padua, Tilburg

€ 445.000
Buurt Padua, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR express op 389m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met een modern energielabel

Deze woning aan de Hoefstraat in Tilburg combineert de charme van 1919 met een verrassend energielabel A+. Met 99 vierkante meter woonoppervlak is het een flink huis, zeker in vergelijking met andere woningen in Tilburg. De vraagprijs van €445.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de combinatie van ruimte en zuinigheid.

De buurt Padua

De buurt Padua is volgens één bewoner een gezellige, multiculturele omgeving met een wekelijkse markt. Wel wordt er af en toe overlast ervaren van zwervers. Het is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Padua heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6, wat duidt op een levendige, diverse gemeenschap.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR express (twee straten verder) of PLUS (vijf minuten lopen). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Cocon en Basisschool Den Bijstere, beide op loopafstand. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Tilburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 4.495
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1919
EnergielabelA+
BuurtPadua
WijkGroeseind-Hoefstraat
GemeenteTilburg

Locatie

Hoefstraat 267, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Jeroen Lelieveldt
06-06-2024
Een gezellige multiculturele buurt met soms wat overlast.

Ik woon nu sinds een jaar in mijn buurt, het is er altijd gezellig en we hebben een wekelijkse markt. Helaas heb ik af en toe wel last van de zwervers die hier rond hangen en drugs doen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Padua

Inwoners1.490
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Padua

Woningvoorraad750
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

41 binnen 5 km

SPAR express
Ringbaan Oost 271d
389m
PLUS
Besterdring 29
411m
PLUS
Besterdring 110
568m

Scholen

64 binnen 5 km

De Cocon
Basisonderwijs · 234 leerlingen
405m
Basisschool Den Bijstere
Basisonderwijs · 203 leerlingen
548m
Kindercampus Oculus
Basisonderwijs · 110 leerlingen
602m

Veelgestelde vragen

Over Hoefstraat 267, Tilburg

Welk energielabel heeft Hoefstraat 267?

De woning aan Hoefstraat 267 in Tilburg heeft energielabel A+.

Is €445.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €445.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€359.556) en ver boven het gemiddelde koopaanbod (€265.000). De woning is met 99 m² wel aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 53 m² en heeft een uitstekend energielabel A+. De prijs lijkt marktconform voor een woning met deze kenmerken.

Hoe is de sfeer in de buurt Padua?

Op basis van één beoordeling wordt Padua omschreven als een gezellige, multiculturele buurt met een wekelijkse markt. Wel is er af en toe overlast van zwervers. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel eenpersoonshuishoudens en een diverse leeftijdsopbouw.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals SPAR express (389 m) en PLUS (411 m). Ook zijn er basisscholen zoals De Cocon (405 m) en Basisschool Den Bijstere (548 m). Het treinstation ligt op 2,1 km afstand. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Hoe verhoudt het energielabel A+ zich tot andere woningen in de buurt?

Het energielabel A+ is uitzonderlijk goed voor deze buurt. Van de koopwoningen in Padua heeft 0% label A+, 33,3% label A en 66,7% label B. Deze woning steekt dus positief af qua energiezuinigheid, wat lagere stookkosten betekent.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 99 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is de woning ruim en zuinig. De buurt heeft echter relatief weinig huishoudens met kinderen (125 van de 860 huishoudens). Er zijn wel basisscholen op loopafstand, maar het aantal kinderen in de buurt is beperkt.

Hoe veilig is de buurt Padua?

In de buurt zijn in totaal 61 misdrijven geregistreerd. Een bewoner meldt af en toe overlast van zwervers.