Appartement te koop: Kerkstraat 144, Tegelen
KopenVenloAppartementenKerkstraat 144

Kerkstraat 144

Tegelen-Centrum, Venlo

€ 348.500
Buurt Tegelen-Centrum, TegelenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 87m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Tegelen

Dit appartement aan de Kerkstraat in Tegelen-Centrum ademt de sfeer van een levendig dorpscentrum. Met 93 vierkante meter woonoppervlak is het een comfortabele woning, al is het 28% kleiner dan het buurtgemiddelde van 130 m². De vraagprijs van €348.500 is marktconform voor een appartementen in Venlo.

Tegelen-Centrum: een dorpse gemeenschap

De buurt Tegelen-Centrum telt ruim 3700 inwoners, met een mix van alleenstaanden (1015) en huishoudens zonder kinderen (615). Het is een rustige, dorpse omgeving waar veel 65-plussers wonen (1145). Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt heeft een Tegelen-Centrum karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die op 87 meter afstand ligt, om de hoek dus. Ook de basisschool St. Jozef (367 meter) en het Openbaar Kindcentrum het Maasveld (513 meter) zijn op loopafstand. De gemeente Venlo biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 400 meter en een treinstation op 1,3 kilometer.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 348.500
Prijs per m²€ 3.747
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte3065m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtTegelen-Centrum
WijkTegelen-Centrum
GemeenteVenlo

Locatie

Kerkstraat 144, Tegelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Inwoners3.785
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Tegelen-Centrum

Woningvoorraad2.024
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuislaan 48
87m
Albert Heijn
Kerkstraat 42
87m
PLUS
Pater Petersstraat 1
1374m

Scholen

36 binnen 5 km

Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 241 leerlingen
367m
Impuls
Speciaal onderwijs · 151 leerlingen
427m
Openbaar Kindcentrum het Maasveld
Basisonderwijs · 339 leerlingen
513m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 144, Tegelen

Welk energielabel heeft Kerkstraat 144?

De woning aan Kerkstraat 144 in Tegelen heeft energielabel A.

Is €348.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €348.500 ligt iets boven de mediaanprijs van €330.000 in de buurt, maar onder het gemiddelde van €384.914. Het appartement is 93 m², wat 28% kleiner is dan het buurtgemiddelde van 130 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €3.748, terwijl het buurtgemiddelde €3.099 per m² is. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar het energielabel A en het bouwjaar 1992 zijn pluspunten.

Hoe is de buurt Tegelen-Centrum om in te wonen?

Tegelen-Centrum is een dorpse buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een huisartsenpraktijk, supermarkt en basisschool binnen 500 meter. Het treinstation is op 1,3 km afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een beeld te geven van de leefbaarheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 21,4% van de koopwoningen label A en 7,1% label A+. Dit appartement scoort dus goed op energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St. Jozef ligt op 367 meter, Openbaar Kindcentrum het Maasveld op 513 meter en PassePartout op 552 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 2,8 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Venlo of andere steden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden woningen in de afgelopen periode gemiddeld in 102 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar zegt niets over deze specifieke woning.