Kerkstraat 69A
Omgeving Petrus Kerk, Oisterwijk
Een appartement met allure in het hart van Oisterwijk
Dit royale appartement op de derde verdieping ligt midden in het centrum van Oisterwijk, vlak bij de Petruskerk. Met een vraagprijs van €1.100.000 is dit een opvallende verschijning in het aanbod van appartementen in Oisterwijk. De prijs ligt fors boven wat gebruikelijk is, zeker gezien de oppervlakte die de makelaar opgeeft.
De woning zelf
De makelaar omschrijft dit appartement als volledig geïsoleerd, met een cv-ketel, gashaard, vloerverwarming en een warmte-terugwininstallatie. Het heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, één badkamer en één woonlaag. De woning heeft een zonneterras en je kunt gebruikmaken van een parkeerkelder en parkeerplaats. De VvE-bijdrage is €315,83 per maand. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 185 m², terwijl de makelaar 150 m² opgeeft.
Een buurt met karakter
Met ruim duizend inwoners en een opvallend hoog aandeel 65-plussers (47%) is dit een rustige, gemêleerde buurt. Bewoners van de buurt omg. Petrus Kerk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5, al is dat oordeel gebaseerd op slechts vier beoordelingen. Een bewoner noemt het "fijn wonen" en waardeert het park en de saamhorigheid. Een ander zegt: "een kleine, gezellige buurt, waar alles is wat je nodig hebt."
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Nettorama op 318 meter of Jumbo op 377 meter, beide om de hoek. Basisschool De Nieuwe Linde ligt op 475 meter en het voortgezet onderwijs op 248 meter. De huisarts zit op 642 meter en de apotheek op 562 meter. Buslijn 289 stopt op 287 meter, en treinstation Oisterwijk ligt op 575 meter. De gemeente Oisterwijk biedt zo een complete infrastructuur.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde is €722.000 met peildatum 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 52% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 steeg de WOZ-waarde met 25%, van €579.000 naar €722.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB, boven de norm, terwijl spoor- en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, overstromingsrisico laag, en hittestress neemt toe naar gemiddeld in 2050. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Honders & Alting Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Kerkstraat 69A, Oisterwijk
Wat zegt de WOZ-waarde over de vraagprijs?
De WOZ-waarde is €722.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs van €1.100.000 ligt 52% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 steeg de WOZ-waarde met 25%, van €579.000 naar €722.000. De WOZ is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde, maar het verschil is aanzienlijk.
Hoe is het appartement ingedeeld?
Het appartement heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De makelaar noemt een woonoppervlakte van 150 m², terwijl de BAG-registratie 185 m² aangeeft. Verder is er een zonneterras en een parkeerkelder met parkeerplaats.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Boodschappen kun je doen bij Nettorama op 318 meter of Jumbo op 377 meter. Basisschool De Nieuwe Linde ligt op 475 meter en het voortgezet onderwijs op 248 meter. De huisarts zit op 642 meter en de apotheek op 562 meter. Buslijn 289 stopt op 287 meter en treinstation Oisterwijk ligt op 575 meter.
Hoe beoordelen bewoners de omgeving?
Bewoners van de gemeente Oisterwijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Fijn en goed wonen, met een fijn park waar de kinderen fijn kunnen spelen." Een ander noemt het "een kleine, gezellige buurt, waar alles is wat je nodig hebt."
Zijn er risico's op het gebied van geluid of fundering?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB, boven de norm, terwijl spoor- en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage is €315,83 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex.
Hoe is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A, een zuinig label. De makelaar omschrijft de woning als volledig geïsoleerd, met vloerverwarming en een warmte-terugwininstallatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar duidt op relatief lage energiekosten.
Waarom is de vraagprijs zo hoog ten opzichte van de WOZ?
De vraagprijs ligt 52% boven de WOZ-waarde van €722.000. De WOZ is een gemeentelijke taxatie op peildatum 1 januari 2025 en geen actuele marktwaarde. Het verschil kan verschillende redenen hebben, maar de advertentie geeft hier geen uitsluitsel over.





