Appartement te koop: Kerkstraat 89, Renkum
KopenRenkumAppartementenKerkstraat 89

Kerkstraat 89

De Enk, Renkum

€ 399.000
Buurt De Enk, RenkumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
PLUS op 497m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een karakteristiek pand

Dit appartement in Renkum heeft een royale oppervlakte van 250 m², verdeeld over een historisch pand uit 1924. De woning ademt sfeer met hoge plafonds en ruime kamers. Met een vraagprijs van €399.000 is dit een scherpe optie voor wie veel ruimte zoekt in een groene omgeving. Bekijk ook de andere appartementen in Renkum voor een vergelijking.

De Enk: een rustige buurt met karakter

De Enk is een wijk in Renkum waar vooral eengezinswoningen staan. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,7. Een bewoner zegt: 'Rare mensen wonen hier', terwijl een ander het 'Slecht' noemt. De buurt telt ruim 1.600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt De Enk heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt op 500 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Prinses Beatrixschool, die naast de deur zit, of naar De Atlas op vijf minuten lopen. De gemeente Renkum biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Timmer Makelaars | NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 1.596
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte341m²
Bouwjaar1924
BuurtDe Enk
WijkRenkum Zuid
GemeenteRenkum

Locatie

Kerkstraat 89, Renkum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.4
D.S.B
07-05-2026
Rustige groene buurt met vriendelijke bewoners

Ik heb me nog nooit ergens zo thuis gevoeld als hier. Ik ben omringd door groen, hoor vogels, maar ben ook zo bij voorzieningen. Mijn kinderen kunnen op straat spelen met vriendjes uit de buurt. Buren kennen elkaar en maken regelmatig een praatje. Meerdere keren per jaar organiseren we een gezamenlijke activiteit met de straat.

6.0
Sietie
26-08-2025
Kak buurt

Rare mensen wonen hier

7.4
Sietie
28-12-2024
Slecht

Rot buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit De Enk

Inwoners1.670
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Wilgenpas 15
497m
Albert Heijn
Dorpsstraat 118
626m
SPAR
Utrechtseweg 45
1664m

Scholen

23 binnen 5 km

Prinses Beatrixschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
136m
De Atlas
Basisonderwijs · 225 leerlingen
489m
Kbs de Keijenberg
Basisonderwijs · 222 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 89, Renkum

Is €399.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.000 voor een appartement van 250 m² in Renkum is aan de lage kant gezien de grote oppervlakte. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder per vierkante meter. Het bouwjaar 1924 kan wel extra onderhoud met zich meebrengen, maar de prijs lijkt marktconform voor een woning met zoveel ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?