Appartement te huur: Koning Lodewijklaan 411-8, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
HurenApeldoornAppartementenKoning Lodewijklaan 411-8

Koning Lodewijklaan 411-8

Sprengenweg-Noord, Apeldoorn

€ 1.174 p.m.
Buurt Sprengenweg-Noord, ApeldoornBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Koning Lodewijklaan is in 2023 opgeleverd en voelt dan ook fris en modern. Met 56 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De huurprijs van €1.111 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in Apeldoorn. Bekijk ook andere appartementen in Apeldoorn voor een vergelijking.

De buurt: Sprengenweg-Noord

Sprengenweg-Noord is een groene, rustige wijk met veel oudere bewoners. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en een mix van eengezinswoningen en appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. Lees meer over de buurt Sprengenweg-Noord.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (twee straten verder) of naar Ekoplaza op vijf minuten lopen. Ook Boni en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zoals PCBO De Korenaar en Openbare Basisschool Sprengenpark zijn om de hoek, en voortgezet onderwijs vind je bij UDO vakgericht VMBO/Sprengeloo, op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.174 p.m.
Prijs per m²€ 21 p.m.
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte3170m²
Bouwjaar2023
BuurtSprengenweg-Noord
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Koning Lodewijklaan 411-8, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Sprengenweg-Noord

Inwoners1.540
Mannen44%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Sprengenweg-Noord

Woningvoorraad757
Gem. WOZ-waarde€ 468.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

33 binnen 5 km

SPAR
Koning Lodewijklaan 168
376m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
616m
Boni
Asselsestraat 101
698m

Scholen

78 binnen 5 km

UDO vakgericht VMBO/Sprengeloo
Voortgezet onderwijs · 890 leerlingen
301m
PCBO De Korenaar
Basisonderwijs · 357 leerlingen
543m
Openbare Basisschool Sprengenpark
Basisonderwijs · 101 leerlingen
670m

Veelgestelde vragen

Over Koning Lodewijklaan 411-8, Apeldoorn

Is de huurprijs van €1.111 redelijk voor dit appartement?

De huurprijs van €1.111 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 56 m² in Apeldoorn. In de buurt Sprengenweg-Noord ligt de gemiddelde huurprijs voor beschikbare woningen op €1.172, met een gemiddelde prijs per m² van €18,73. Dit appartement zit daar met €19,84 per m² iets boven, maar het is een nieuwbouwappartement uit 2023.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Sprengenweg-Noord?

Sprengenweg-Noord is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2601 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen en winkels in de buurt zijn, maar de wijk zelf voelt rustig en groen aan.

Zijn er supermarkten op loopafstand?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SPAR op 376 meter, gevolgd door Ekoplaza (616 m), Boni (698 m) en Albert Heijn (884 m). Je kunt dus gemakkelijk lopend je boodschappen doen.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 2,4 km afstand, wat ongeveer 30 minuten lopen is of een korte busrit.

Wat voor type woningen staan er in Sprengenweg-Noord?

De buurt heeft een mix van woningtypen: 52% eengezinswoningen en 48% appartementen. Van de woningen is 57% koop en 43% huur. Er zijn relatief veel oudere bewoners (41% is 65 jaar of ouder), wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.