Appartement te koop: Koninginneweg 257B, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenKoninginneweg 257B

Koninginneweg 257B

Valeriusbuurt-West, Amsterdam

€ 1.500.000
Buurt Valeriusbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 120m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Valeriusbuurt-West

Dit appartement aan de Koninginneweg ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 125 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een comfortabele woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €1.500.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, waar de gemiddelde vraagprijs in de buurt op €2.380.000 ligt.

De buurt: Valeriusbuurt-West

De Valeriusbuurt-West is een rustige, groene wijk met veel gezinnen en een gemêleerde bevolking. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor de stad. De buurt Valeriusbuurt-West staat bekend om zijn statige herenhuizen en de nabijheid van het Vondelpark. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met veel voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn zit om de hoek, op 120 meter, en Jumbo op 160 meter. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals basisschool De Kleine Nicolaas op 362 meter en het Amsterdams Lyceum op 502 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Von Poll Real Estate aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 12.000
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar1906
EnergielabelC
BuurtValeriusbuurt-West
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Koninginneweg 257B, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Inwoners2.610
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 1.016.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
120m
Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
160m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
263m

Scholen

192 binnen 5 km

Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
209m
De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
362m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
502m

Veelgestelde vragen

Over Koninginneweg 257B, Amsterdam

Welk energielabel heeft Koninginneweg 257B?

De woning aan Koninginneweg 257B in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.500.000 ligt 37% onder de gemiddelde vraagprijs van €2.380.000 in de Valeriusbuurt-West. De mediaanprijs in de buurt is €2.495.000, dus deze woning is relatief scherp geprijsd. Wel is het appartement 125 m², terwijl het buurtgemiddelde 156 m² is. De prijs per m² is €12.000, lager dan het gemiddelde van €15.474 in de buurt.

Hoe is de buurt Valeriusbuurt-West om in te wonen?

De Valeriusbuurt-West is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid (7720 adressen per km²). Er wonen veel gezinnen en de bevolking is gemêleerd. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (184 totaal) en veel voorzieningen zoals supermarkten, scholen en het Vondelpark op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 80% van de woningen label A, dus dit appartement scoort lager. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een A-label woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kleine Nicolaas zit op 362 meter, het Amsterdams Lyceum op 502 meter en de Europaschool op 625 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 300 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Valeriusbuurt-West stonden verkochte woningen gemiddeld 29 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Von Poll Real Estate
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Von Poll Real Estate
huispedia.nl
Bekijk
VON POLL REAL ESTATE
funda.nl
Bekijk