Appartement te koop: Koninginneweg 191-2, Amsterdam
17 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenKoninginneweg 191-2

Koninginneweg 191-2

Valeriusbuurt-West, Amsterdam

€ 1.620.000
Buurt Valeriusbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Koninginneweg

Dit appartement aan de groene Koninginneweg ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 143 m² woonoppervlak en energielabel B combineert het klassieke allure met een zuinige basis. De vraagprijs van €1.620.000 ligt 32% onder het buurtgemiddelde van €2.380.000, wat het een scherpe optie maakt in deze gewilde straat. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Valeriusbuurt-West: rustig, groen en kindvriendelijk

De Valeriusbuurt-West is een stille, groene wijk met veel gezinnen. De buurt telt 2.610 inwoners, waarvan een groot deel kinderen. Het is een plek waar je elkaar groet op straat. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, maar voelt door de royale beplanting toch ruim. Lees meer over de buurt Valeriusbuurt-West.

Dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Kleine Nicolaas, twee straten verder, of naar het Amsterdams Lyceum voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Signature Listing | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.620.000
Prijs per m²€ 11.329
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1901
EnergielabelB
BuurtValeriusbuurt-West
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Koninginneweg 191-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Inwoners2.610
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 1.016.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
78m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
331m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
491m

Scholen

194 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
159m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
304m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
330m

Veelgestelde vragen

Over Koninginneweg 191-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Koninginneweg 191-2?

De woning aan Koninginneweg 191-2 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €1.620.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt 32% onder het gemiddelde van €2.380.000 in de buurt. Dat is opvallend, maar de woning is 143 m² met energielabel B, wat marktconform is. De gemiddelde vierkantemeterprijs in de buurt is €15.474, dus deze woning is relatief gunstig geprijsd.

Hoe is de buurt Valeriusbuurt-West om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en een dorps karakter. Er zijn 2.610 inwoners, waarvan een derde kinderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar door de bomen en parkjes voelt het niet druk. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand.