Appartement te koop: Koperen Kees 11, Doetinchem
KopenDoetinchemAppartementenKoperen Kees 11

Koperen Kees 11

Het Loo, Doetinchem

€ 535.000
Buurt Het Loo, DoetinchemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Aldi op 321m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Koperen Kees in Doetinchem ademt rust en ruimte. Met 171 vierkante meter woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de stad. Het energielabel A en bouwjaar 2011 zorgen voor een moderne, zuinige woning. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere appartementen in Doetinchem voor een vergelijking.

Buurt Het Loo

De woning ligt in de buurt Het Loo, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 710 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een gemengde buurt met zowel koop- als huurwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek, de Lidl twee straten verder en de Albert Heijn op tien minuten lopen. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt: CBS De Haven op loopafstand en het Houtkamp College voor voortgezet onderwijs op vijf minuten lopen. De gemeente Doetinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bults Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.129
Woonoppervlakte171m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtHet Loo
GemeenteDoetinchem

Locatie

Koperen Kees 11, Doetinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Loo

Inwoners710
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Het Loo

Woningvoorraad364
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Schouwburgplein 224
321m
Lidl
Ijsselstraat 2
465m
Albert Heijn
Rozengaardseweg 18A
589m

Scholen

34 binnen 5 km

CBS De Haven
Basisonderwijs · 240 leerlingen
247m
Houtkamp College voor mavo, havo en atheneum
Voortgezet onderwijs · 606 leerlingen
357m
Houtkamp College Vest. Kruisbergseweg
Voortgezet onderwijs · 855 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Koperen Kees 11, Doetinchem

Welk energielabel heeft Koperen Kees 11?

De woning aan Koperen Kees 11 in Doetinchem heeft energielabel A.

Is €535.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Doetinchem, maar het woonoppervlak van 171 m² is uitzonderlijk groot. Het energielabel A en het bouwjaar 2011 maken de woning energiezuinig en modern.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Doetinchem ligt op 2,4 kilometer afstand, goed bereikbaar met de fiets of auto. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. De exacte bereikbaarheid per auto hangt af van je bestemming, maar de ligging in een woonwijk biedt een goede uitvalsbasis.

Wat voor type woning is dit precies?

Het gaat om een appartement, gebouwd in 2011. Met 171 m² woonoppervlak is het een ruim appartement, waarschijnlijk met meerdere kamers. Het energielabel A betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. CBS De Haven (basisonderwijs) ligt op 247 meter, en het Houtkamp College (voortgezet onderwijs) op 357 meter. Ook andere scholen zoals Metzo College en Rietveld Lyceum zijn binnen een kilometer bereikbaar.

Hoe veilig is de buurt Het Loo?

In de buurt zijn 28 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk met 710 inwoners. Het is een rustige woonwijk, maar exacte veiligheidscijfers per straat zijn niet bekend.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De omgevingsadressendichtheid is 1870 adressen per vierkante kilometer, wat duidt op een sterk stedelijke omgeving. Toch voelt de buurt rustig aan door het vele groen en de ligging aan de rand van het centrum.

Bults Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Bults Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Bults Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKoperen Kees 11, Doetinchem
Bekijk