Appartement te koop: Laan van Roos en Doorn 35E, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenLaan van Roos en Doorn 35E

Laan van Roos en Doorn 35E

Willemspark, Den Haag

€ 550.000
Buurt Willemspark, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR express op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een stijlvol appartement in het hart van Willemspark

Dit appartement aan de Laan van Roos en Doorn 35E in Den Haag ademt rust en klasse. Het is gebouwd in 2000 en heeft een energielabel A++, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 94 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning, en de vraagprijs van €550.000 ligt 39% onder het buurtgemiddelde van €904.031, een scherpe prijs voor deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Willemspark: een chique en rustige buurt

Willemspark is een van de meest gewilde buurten van Den Haag, met veel groen en statige panden. De buurt telt 1.745 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens (660) en huishoudens zonder kinderen (265). Het is een rustige, veilige omgeving met een laag criminaliteitscijfer. De sfeer is kosmopolitisch en ontspannen. Lees meer over de buurt Willemspark.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een SPAR express voor snelle boodschappen, en op tien minuten lopen een Albert Heijn. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege is ook goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,8 km. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen. Ontdek meer over de gemeente Den Haag.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MHXog (Maxime Hendrickx OG) en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 5.851
Woonoppervlakte94m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA++
Buurt Willemspark
GemeenteDen Haag

Locatie

Laan van Roos en Doorn 35E, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemspark

Inwoners1.745
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemspark

Woningvoorraad1.213
Gem. WOZ-waarde€ 524.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

77 binnen 5 km

SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
456m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
676m
SPAR
Korte Poten 9
734m

Scholen

16 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2536m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3244m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3266m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Roos en Doorn 35E, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Laan van Roos en Doorn 35E?

De woning aan Laan van Roos en Doorn 35E in 'S-Gravenhage heeft energielabel A++.

Is €550.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €550.000 ligt 39% onder het gemiddelde van €904.031 in de buurt, maar het appartement is met 94 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 147 m². De mediaanprijs in Willemspark is €447.500, dus de prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel.

Wat betekent energielabel A++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage stookkosten heeft. In de buurt heeft slechts 8% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement steekt gunstig af.

Hoe is de buurt Willemspark om in te wonen?

Willemspark is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een laag criminaliteitscijfer. Het is populair vanwege de chique uitstraling en de nabijheid van het centrum. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool De Parachute (0,5 km) en voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege (0,8 km). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 0,3 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Willemspark stonden woningen gemiddeld 123 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt is hier stabiel.

MHXog (Maxime Hendrickx OG)
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
MHXog (Maxime Hendrickx OG)
mhxog.nl
Bekijk
MHXog (Maxime Hendrickx OG)
huispedia.nl
Bekijk
MHXog (Maxime Hendrickx OG)
pararius.nl
Bekijk
MHXog (Maxime Hendrickx OG)
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Willemspark

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLaan van Roos en Doorn 35E, 'S-Gravenhage
Bekijk