Appartement te koop: Laanstraat 110A, Baarn
Verkocht onder voorbehoud
KopenBaarnAppartementenLaanstraat 110A

Laanstraat 110A

Centrum, Baarn

€ 280.000
Buurt Centrum, BaarnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 105m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het centrum van Baarn

Dit appartement aan de Laanstraat 110A ademt de sfeer van een historisch pand uit 1921. Met 45 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het hart van Baarn maakt veel goed. De vraagprijs van €280.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Baarn, die gemiddeld €536.333 kosten.

De buurt Centrum: levendig en gemêleerd

De buurt Centrum is een mix van jong en oud, met veel eenpersoonshuishoudens (620) en een gemiddelde leeftijd die richting de 45+ neigt. Een bewoner zegt: "Is een prima buurt, niet heel speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht." De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2397.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo (om de hoek) of de Aldi (twee straten verder). Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Voor de kleintjes zijn er basisscholen zoals de Amalia Astroschool (vijf minuten lopen) en de Koningin Wilhelmina School (tien minuten lopen). De gemeente Baarn biedt verder een treinstation op tien minuten lopen en een park op vijf minuten.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Regio Vastgoedmakelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 280.000
Prijs per m²€ 6.222
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar1921
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkBaarn
GemeenteBaarn

Locatie

Laanstraat 110A, Baarn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Baarn
27-10-2023
Prima

Is een prima buurt, niet hee speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.825
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.076
Gem. WOZ-waarde€ 429.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
Laanstraat 87
105m
Aldi
Eemnesserweg 59
153m
Albert Heijn
Eemnesserweg 40
202m

Scholen

28 binnen 5 km

Amalia Astroschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 266 leerlingen
226m
Koningin Wilhelmina School (KWS)
Basisonderwijs · 225 leerlingen
409m
Nieuwe Baarnsche School
Basisonderwijs · 475 leerlingen
490m

Veelgestelde vragen

Over Laanstraat 110A, Baarn

Welk energielabel heeft Laanstraat 110A?

De woning aan Laanstraat 110A in Baarn heeft energielabel C.

Is €280.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €280.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €536.333 voor koopwoningen in Centrum. Houd er rekening mee dat dit appartement met 45 m² kleiner is dan het gemiddelde van 91 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de vraagprijs lijkt marktconform voor een compact appartement in een centrumlocatie.

Hoe is de buurt Centrum in Baarn?

Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en de leeftijdsopbouw is gemêleerd. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,5. Een bewoner noemt het 'prima, niet heel speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht'.