Appartement te koop: Lavendel 499, Cuijk

Lavendel 499

Cuijk Heeswijkse Kampen, Land van Cuijk

€ 700.000
Buurt Cuijk Heeswijkse Kampen, CuijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Jumbo op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruim appartement in rustige Cuijkse wijk

Dit appartement aan de Lavendel 499 in Cuijk is een ruime woning van 204 m², gebouwd in 2004. De wijk Cuijk Heeswijkse Kampen staat bekend om zijn groen en water, wat een prettige sfeer geeft. Met een energielabel B is het een zuinige woning. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere appartementen in Land van Cuijk voor vergelijkbaar aanbod.

Cuijk Heeswijkse Kampen: groen en divers

De buurt Cuijk Heeswijkse Kampen is een rustige wijk met veel groen en water. Een bewoner zegt: "Rustige wijk met alle voorzieningen in de buurt. Veel groen en water wat een positieve sfeer brengt." Een ander noemt: "De straat waarin ik woon is alles behalve oke. Al mijn buren zoeken ruzie." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,12. De wijk telt ruim 7.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: Basissch De Waai ligt twee straten verder, en Openbare basisschool 't Startblok op tien minuten lopen. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 2,3 km en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Twan Poels Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.431
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte1420m²
Bouwjaar2004
EnergielabelB
BuurtCuijk Heeswijkse Kampen
WijkCuijk
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Lavendel 499, Cuijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Pauline
21-03-2025
Goede balans in rust en levrndigheid

Rustige wijk met alle voorzieningen in de buurt. Veel groen en water wat een positieve sfeer brengt. Diversiteit in bevolking en type woningen. Vriendelijke mensen. Men groet elkaar op straat. Dat valt op als je net nieuw bent in de het dorp/de wijk. De wijk voelt veilig. Veel op loopafstand. Nijmegen goed bereikbaar.

6.4
Jitske
07-07-2024
De buurt kan beter

De straat waarin ik woon is alles behalve oke. Al mijn buren zoeken ruzie met iedereen en ik kan niet rustig mijn ding doen zonder dat er over mij geroddeld word of aangesproken word... Voor de rest kun je in de heeswijk kampen prima wandelen enz. Ook ben ik hier zelf naar de basisschool geweest en dat was ook helemaal prima. Ook hebben we een jumbo in de buurt en dat is ook heel fijn, maar als het gaat om een echt centrum, dat vind ik nog minimaal.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cuijk Heeswijkse Kampen

Inwoners7.185
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Lavendel 382
176m
Lidl
Dukatendreef 27
1185m
Albert Heijn
Smidstraat 70
1705m

Scholen

19 binnen 5 km

Basissch De Waai
Basisonderwijs · 519 leerlingen
289m
Openbare basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 274 leerlingen
854m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 166 leerlingen