Appartement te koop: Lindenlaan 59A, Zwanenburg
KopenHaarlemmermeerAppartementenLindenlaan 59A

Lindenlaan 59A

Zwanenburg Noordwest, Haarlemmermeer

€ 498.500
Buurt Zwanenburg Noordwest, ZwanenburgBekijk buurt
Albert Heijn op 322m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Zwanenburg

Dit appartement aan de Lindenlaan ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 71 vierkante meter woonoppervlak biedt het een compacte maar fijne indeling. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1925. De vraagprijs van €498.500 is aan de hoge kant voor een appartement in deze buurt, maar de ligging en het karakter kunnen dat rechtvaardigen. Bekijk ook andere appartementen in Haarlemmermeer voor een vergelijking.

Zwanenburg Noordwest: rustig en groen

De buurt Zwanenburg Noordwest is een rustige woonwijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien: veel ouderen en gezinnen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 322 meter, of bij Lidl en Dirk, twee straten verder. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Jong Geleerd op 633 meter en Openbare Daltonschool De Zwaan op 656 meter. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, al ligt het centrum van Zwanenburg zelf op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bleij Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 498.500
Prijs per m²€ 7.021
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte800m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtZwanenburg Noordwest
WijkZwanenburg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Lindenlaan 59A, Zwanenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwanenburg Noordwest

Inwoners1.185
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zwanenburg Noordwest

Woningvoorraad526
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Dennenlaan 45
322m
Lidl
Dennenlaan 133
413m
Dirk
Dennenlaan 19
449m

Scholen

29 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
633m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
656m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
787m

Veelgestelde vragen

Over Lindenlaan 59A, Zwanenburg

Welk energielabel heeft Lindenlaan 59A?

De woning aan Lindenlaan 59A in Zwanenburg heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €498.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €498.500 is aan de hoge kant voor een appartement van 71 m² in Zwanenburg. Ter vergelijking: in de buurt werden recent twee koopwoningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €594.500, maar dat betrof waarschijnlijk eengezinswoningen. Het energielabel C en het bouwjaar 1925 zijn factoren om mee te wegen.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwanenburg Noordwest?

Het treinstation ligt op 2 kilometer afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid van 1488 duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 322 meter, Lidl op 413 meter en Dirk op 449 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Jong Geleerd (633 m) en Openbare Daltonschool De Zwaan (656 m). Een park of plantsoen vind je op 300 meter.

Is het energielabel C zuinig?

Energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1925. Het betekent dat de woning redelijk geïsoleerd is, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 27 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige woonwijk met veel gezinnen en ouderen.

Zijn er scholen voor voortgezet onderwijs in de buurt?

De dichtstbijzijnde school voor voortgezet onderwijs ligt op 6,3 kilometer afstand, dus niet op loopafstand. Wel zijn er meerdere basisscholen in de buurt.

Bleij Makelaardij o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Bleij Makelaardij o.g.
bleijmakelaardij.nl