Appartement te koop: Linnaeusparkweg 119-3, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenLinnaeusparkweg 119-3

Linnaeusparkweg 119-3

Middenmeer-Noord, Amsterdam

€ 725.000
Buurt Middenmeer-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Vomar op 317m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een klassiek appartement aan de Linnaeusparkweg

Dit appartement uit 1910 aan de Linnaeusparkweg combineert oude Amsterdamse charme met een fijne ligging in de Watergraafsmeer. Met 70 m² woonoppervlak en energielabel D is het een woning met karakter, midden in een groene, rustige buurt. De vraagprijs van €725.000 ligt boven het gemiddelde van €650.000 in de buurt, maar past bij de populariteit van appartementen in Amsterdam.

De buurt Middenmeer-Noord

Middenmeer-Noord is een rustige, groene wijk met veel jonge gezinnen en een mix van culturen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (7118 adressen per km²), wat typerend is voor Amsterdam. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, kindvriendelijke omgeving zien. De buurt Middenmeer-Noord is geliefd vanwege de nabijheid van parken en voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je de Lidwinaschool (102 m) en de Watergraafsmeerse schoolvereniging (131 m). Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Vomar (317 m) of Albert Heijn (393 m). Het Oosterpark en de Linnaeusparkweg zelf bieden groen om te wandelen of te spelen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van restaurants tot bibliotheken.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brummer Makelaars o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 10.357
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtMiddenmeer-Noord
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Linnaeusparkweg 119-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Middenmeer-Noord

Inwoners2.830
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Middenmeer-Noord

Woningvoorraad1.202
Gem. WOZ-waarde€ 826.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Vomar
Middenweg 69
317m
Albert Heijn
Helmholtzstraat 63
393m
Albert Heijn
Molukkenstraat 308
491m

Scholen

174 binnen 5 km

Lidwinaschool
Basisonderwijs · 539 leerlingen
102m
Watergraafsmeerse schoolvereniging(WSV)
Basisonderwijs · 425 leerlingen
131m
De Amsterdamse MAVO
Voortgezet onderwijs · 269 leerlingen
133m

Veelgestelde vragen

Over Linnaeusparkweg 119-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Linnaeusparkweg 119-3?

De woning aan Linnaeusparkweg 119-3 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €725.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €725.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €650.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €7.065, terwijl dit appartement uitkomt op €10.357 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de woning is ook groter dan het buurtgemiddelde (70 m² vs. 92 m² gemiddeld). De uiteindelijke prijs hangt af van de staat en de vraag.

Wat is de ligging van de Linnaeusparkweg?

De Linnaeusparkweg ligt in de Watergraafsmeer, een groene en rustige buurt in Amsterdam-Oost. Het Oosterpark en het Linnaeuspark zijn op loopafstand. Het treinstation Amsterdam Muiderpoort ligt op 1,5 km afstand, goed te doen met de fiets. De buurt heeft veel voorzieningen zoals scholen en supermarkten binnen handbereik.

Hoe is de buurt Middenmeer-Noord voor gezinnen?

Middenmeer-Noord is een kindvriendelijke buurt met veel jonge gezinnen. Er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals de Lidwinaschool en de Watergraafsmeerse schoolvereniging. De buurt heeft veel groen en speelplekken. Het aantal misdrijven is met 159 relatief laag voor een stedelijk gebied.

Wat is het energielabel D en wat betekent dat?

Energielabel D betekent dat de woning gemiddeld isoleert. Dit is gebruikelijk voor een appartement uit 1910. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In Amsterdam geldt betaald parkeren in de meeste wijken, ook in Middenmeer-Noord. De Linnaeusparkweg heeft mogelijk parkeervergunningen nodig. Het is aan te raden de parkeersituatie bij de gemeente te checken, want de exacte regels verschillen per straat.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Op basis van de oppervlakte van 70 m² en het bouwjaar 1910 is het aannemelijk dat het om een twee- of driekamerappartement gaat. Voor exacte informatie kun je de makelaar raadplegen.