Appartement te koop: Loods Bali 122, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamAppartementenLoods Bali 122

Loods Bali 122

Schiemond, Rotterdam

€ 950.000
Buurt Schiemond, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Schiemond

Dit gloednieuwe appartement aan de Loods Bali in Rotterdam is een oase van rust en luxe. Met 164 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+++ is het een duurzame en ruime woning. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Rotterdam.

Buurt Schiemond

Schiemond is een levendige buurt in Delfshaven, met een mix van jonge gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een stedelijk karakter, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een diverse wijk is. Meer over de buurt Schiemond.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (285 meter). Voor de kinderen is er basisschool Delfshaven op loopafstand (396 meter) en het STC vmbo college voor Maritiem en Techniek ligt nog dichterbij (83 meter). In de avond kun je een hapje eten bij een van de restaurants in de buurt. De gemeente Rotterdam biedt volop stedelijk leven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.793
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte767m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtSchiemond
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Loods Bali 122, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schiemond

Inwoners5.735
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schiemond

Woningvoorraad2.720
Gem. WOZ-waarde€ 340.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

97 binnen 5 km

Albert Heijn
Sint-Jobsweg 116
285m
MCD
Wolphaertsbocht 23
1034m
SPAR express
s Gravendijkwal 175
1069m

Scholen

189 binnen 5 km

STC vmbo college voor Maritiem en Techniek, techno
Voortgezet onderwijs · 208 leerlingen
83m
Middelland College
Voortgezet onderwijs · 178 leerlingen
396m
Delfshaven
Basisonderwijs · 145 leerlingen
396m

Veelgestelde vragen

Over Loods Bali 122, Rotterdam

Welk energielabel heeft Loods Bali 122?

De woning aan Loods Bali 122 in Rotterdam heeft energielabel A+++.

Is €950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Schiemond, maar het is een nieuwbouwappartement met 164 m² en energielabel A+++. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de luxe en duurzaamheid.

Hoe duurzaam is dit appartement met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het draagt bij aan een lagere ecologische voetafdruk.

Wat is de ligging van Schiemond ten opzichte van het centrum van Rotterdam?

Schiemond ligt in Delfshaven, op ongeveer 3,5 km van het centraal station. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation is op 3,5 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 285 meter, en er zijn meerdere scholen, waaronder basisscholen en voortgezet onderwijs, binnen 500 meter. Ook restaurants en een park zijn dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Schiemond?

In de buurt zijn 327 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied.

Wat is de samenstelling van de buurt qua bewoners?

Schiemond heeft 5.735 inwoners, met een mix van alleenstaanden (1.135) en gezinnen met kinderen (940). De grootste leeftijdsgroep is 25-45 jaar (1.740). Het is een diverse, levendige buurt.

MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.
maartenmakelaardij.nl
Bekijk