Appartement te koop: Lutonhof 379, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenLutonhof 379

Lutonhof 379

Sloterdijk Stationskwartier, Amsterdam

€ 385.000
Buurt Sloterdijk Stationskwartier, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Sloterdijk Stationskwartier

Dit gloednieuwe appartement uit 2024 in Sloterdijk Stationskwartier is een frisse, moderne woning in een opkomend deel van Amsterdam. Met energielabel A++ is het zeer zuinig en klaar voor de toekomst. De prijs van €385.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Sloterdijk Stationskwartier

De buurt Sloterdijk Stationskwartier is een jonge wijk met veel nieuwbouw. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,0. Een bewoner zegt: "Nieuw verhuisd nieuwe huizen is een hele mooie en rustige buurt." Een ander noemt het "goed bereikbaar maar onveilig/vies" vanwege de nabijheid van het station en horeca. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (630) en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar (665).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR (twee straten verder) of AH to go (vijf minuten lopen). Ook Lidl is op loopafstand. In de buurt zijn diverse scholen, zoals de Slotermeerschool (basisonderwijs) op tien minuten lopen en het Cornelius Haga Lyceum (voortgezet onderwijs) op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIJCK. makelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 8.191
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte1161m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtSloterdijk Stationskwartier
WijkSloterdijk Nieuw-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Lutonhof 379, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

4.9
P.G.M.
16-10-2025
Goed bereikbaar maar onveilig/vies

Goed bereikbaar, buurt is naast het station maar ook veel hotels/horeca waardoor er veel overlast is en ook vaak vreemde mensen die rond het station hangen. Er zijn ook weinig tot geen voorzieningen zoals supermarkten, drogisten en andere winkels.

9.1
Hasna
27-06-2024
Mooie rustige buurt

Nieuw verhuisd nieuwe huizen is een hele mooie en rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sloterdijk Stationskwartier

Inwoners1.155
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Sloterdijk Stationskwartier

Woningvoorraad806
Gem. WOZ-waarde€ 197.000
Koopwoningen3%
Huurwoningen97%

Supermarkten

99 binnen 5 km

SPAR
Orlyplein 147
207m
AH to go
Orlyplein 113
304m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
721m

Scholen

137 binnen 5 km

Cornelius Haga Lyceum, Islamitische Scholengemeenschap voor mavo havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 458 leerlingen
516m
Slotermeerschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
566m
Islamitische Basisschool El Amien II
Basisonderwijs · 351 leerlingen
597m

Veelgestelde vragen

Over Lutonhof 379, Amsterdam

Welk energielabel heeft Lutonhof 379?

De woning aan Lutonhof 379 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €385.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €385.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€807.071) en ook onder de mediaan (€875.000). Het appartement is met 47 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is ongeveer €8.191, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €7.762 per m². Het is een scherpe prijs voor een nieuwbouwappartement met A++-label.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,2 km van het treinstation, wat ongeveer tien minuten lopen is. De buurt is goed bereikbaar, maar bewoners melden ook overlast van het station en horeca. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2732 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 207 m, AH to go op 304 m en Lidl op 721 m. Ook zijn er scholen zoals de Slotermeerschool (566 m) en het Cornelius Haga Lyceum (516 m). Een park of plantsoen is op 500 m. Wel geven bewoners aan dat er weinig winkels zoals drogisterijen zijn.

Hoe veilig is de buurt?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 809, maar dit cijfer is niet per inwoner of periode gespecificeerd. Een bewoner noemt de buurt "onveilig/vies" vanwege rondhangende mensen bij het station. Een andere bewoner ervaart de buurt juist als rustig. Het is een gemengd beeld.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen label A+, dus dit is standaard voor nieuwbouw hier.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Er staan momenteel 7 koopwoningen te koop in de buurt, met prijzen van €390.000 tot €1.079.500. De gemiddelde vraagprijs is €807.071. Dit appartement is met €385.000 de goedkoopste optie.