Appartement te koop: Middelweg 3C, Uitgeest
KopenUitgeestAppartementenMiddelweg 3C

Middelweg 3C

Oude Dorp, Uitgeest

€ 435.000
Buurt Oude Dorp, UitgeestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 416m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Uitgeest

Dit appartement aan de Middelweg in Uitgeest is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het is gebouwd in 2006 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je stookkosten laag blijven. Met een vraagprijs van €435.000 is het aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Uitgeest, maar de kwaliteit en het energielabel maken het marktconform.

De buurt Oude Dorp

De woning ligt in de buurt Oude Dorp, een rustige wijk in Uitgeest. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Klein dorpje, lekker rustig. Wel weinig te doen." De buurt telt ruim 4400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en het leven in een rustig tempo gaat.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Jumbo of Dekamarkt, beide op loopafstand (om de hoek). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Binnenmeer twee straten verder, en Kindcentrum Cornelis ook vlakbij. De gemeente Uitgeest biedt verder een treinstation op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Teer Heerhugowaard aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 6.127
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte965m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtOude Dorp
WijkUitgeest
GemeenteUitgeest

Locatie

Middelweg 3C, Uitgeest

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Dennis de Vries
05-11-2025
Rustige buurt

Klein dorpje, lekker rustig. Wel weinig te doen..

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Dorp

Inwoners4.445
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Dorp

Woningvoorraad2.100
Gem. WOZ-waarde€ 405.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Melis Stokelaan 1-3
416m
Dekamarkt
Middelweg 80
438m
Albert Heijn
Anna Van Renesseplein 1
1213m

Scholen

51 binnen 5 km

Basisschool Binnenmeer
Basisonderwijs · 263 leerlingen
229m
Kindcentrum Cornelis
Basisonderwijs · 244 leerlingen
438m
Openbare Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 195 leerlingen
1216m

Veelgestelde vragen

Over Middelweg 3C, Uitgeest

Welk energielabel heeft Middelweg 3C?

De woning aan Middelweg 3C in Uitgeest heeft energielabel A.

Is €435.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €435.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€463.548) en de mediaan (€339.000). Het appartement is 71 m² met energielabel A, wat de prijs verklaart. In de buurt zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar, variërend van €289.000 tot €625.000. De prijs is aan de hoge kant, maar marktconform voor een energiezuinig appartement.

Hoe is de buurt Oude Dorp om in te wonen?

Oude Dorp is een rustige buurt in Uitgeest, met veel eengezinswoningen (73%) en een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt het 'lekker rustig', maar merkt op dat er weinig te doen is. De stedelijkheid is matig (omgevingsadressendichtheid 1254), dus je hebt wat voorzieningen nodig voor een levendiger gevoel.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Binnenmeer ligt op 229 meter (twee straten verder) en Kindcentrum Cornelis op 438 meter. Ook Openbare Basisschool De Wissel is op 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 4,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 25% van de woningen label A, dus dit appartement scoort goed. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Uitgeest ligt op 2,5 km, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar steden als Alkmaar en Amsterdam reizen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Jumbo en Dekamarkt liggen beide op ongeveer 400 meter (om de hoek). Albert Heijn is op 1,2 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.