Appartement te koop: Middenwetering 245, Krimpen Aan Den Ijssel
KopenKrimpen aan den IJsselAppartementenMiddenwetering 245

Middenwetering 245

Kortland-Noord, Krimpen aan den IJssel

€ 289.000
Buurt Kortland-Noord, Krimpen Aan Den IjsselBekijk buurt
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in Kortland-Noord

Dit appartement aan de Middenwetering in Krimpen aan den IJssel is een rustige plek in een vertrouwde buurt. Met 80 m² woonoppervlak en bouwjaar 1968 heeft het een klassieke indeling. De vraagprijs van €289.000 ligt 36% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Krimpen aan den IJssel.

De buurt Kortland-Noord

Kortland-Noord is een rustige, christelijk georiënteerde buurt waar bewoners elkaar kennen. Een bewoner zegt: 'Erg gezellig altijd even gedag zeggen als je langs iemand loopt en alle winkels en evenementen zijn goed te bekijken.' Een ander noemt het 'veilig en rustig', al moet je wennen aan het christelijke karakter. De buurt Kortland-Noord telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddeld inkomen dat rond het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo, of tien minuten naar Albert Heijn of Aldi. Basisschool het Kompas zit om de hoek, en het Krimpenerwaard College is op loopafstand. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Krimpen aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants op loopafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 3.613
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte1080m²
Bouwjaar1968
EnergielabelG
BuurtKortland-Noord
WijkKrimpen aan den IJssel
GemeenteKrimpen aan den IJssel

Locatie

Middenwetering 245, Krimpen Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Justin
30-06-2024
Leuke buurt

Erg gezellig altijd even gedag zeggen als je langs iemand loopt en alle winkels en evenementen zijn goed te bekijken.

8.4
Goran
23-12-2023
Veilig en rustig

Ik woon al 20 jaar in deze buurt en ben hier opgegroeid. Ik kan zonder bang te zijn mijn auto laten draaien voor de deur als ik eventjes naar binnen moet. Het is wel een erg christelijk dorp en daar moet je wel aan wennen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortland-Noord

Inwoners7.340
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortland-Noord

Woningvoorraad3.322
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
De Korf 8b
793m
Albert Heijn
Raadhuisplein 58A
920m
Aldi
Raadhuisplein 116
920m

Scholen

89 binnen 5 km

Krimpenerwaard College
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
265m
Protestants Christelijke Basisschool het Kompas
Basisonderwijs · 435 leerlingen
399m
Basisschool het Octaaf
Basisonderwijs · 371 leerlingen
738m

Veelgestelde vragen

Over Middenwetering 245, Krimpen Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Middenwetering 245?

De woning aan Middenwetering 245 in Krimpen Aan Den Ijssel heeft energielabel G.

Is €289.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.000 ligt 36% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€450.200). Het appartement is met 80 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 113 m². De prijs per m² is met €3.613 relatief laag, wat het een scherpe aanbieding maakt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 42,9% van de woningen label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor oudere bouw.

Hoe is de buurt Kortland-Noord om in te wonen?

Bewoners waarderen de buurt met een 8,4. Ze noemen het gezellig en veilig, met een sterk christelijk karakter. Het is rustig, met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Voorzieningen als winkels en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool het Kompas zit op 400 meter, het Krimpenerwaard College op 265 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en andere basisscholen in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er in ongeveer 20 minuten.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden woningen gemiddeld in 72 dagen verkocht. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar de markt is niet extreem snel of traag.

Van Herk Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Van Herk Makelaars
vanherk.nl
Bekijk
Van Herk Makelaars Krimpen aan den IJssel
funda.nl
Bekijk