Appartement te koop: Minervalaan 58-3, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenMinervalaan 58-3

Minervalaan 58-3

Minervabuurt-Midden, Amsterdam

€ 2.900.000
Buurt Minervabuurt-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 273m²
98% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 417m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Minervalaan

Dit royale appartement aan de Minervalaan ademt de sfeer van de Amsterdamse jaren '30. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het energieverbruik niet in te schatten. Met 273 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De vraagprijs van €2.900.000 ligt 102% boven het buurtgemiddelde van €1.438.000, waarmee het het duurste aanbod is in de Minervabuurt-Midden. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Minervabuurt-Midden

De buurt Minervabuurt-Midden is een rustige, groene wijk in Amsterdam-Zuid. Het is een dure buurt met veel koopwoningen (57%) en een hoog aandeel oudere woningen. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

De Minervalaan ligt in een chique buurt met brede straten en veel groen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 417 meter) of een andere Albert Heijn twee straten verder (565 meter). Ook is er een Ekoplaza op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals de Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind (op 151 meter) en het Gerrit van der Veen College voor voortgezet onderwijs (op 271 meter). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur, horeca en parken, zoals het Vondelpark op loopafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broersma Wonen en Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.900.000
Prijs per m²€ 10.623
Woonoppervlakte273m²
Perceeloppervlakte1195m²
Bouwjaar1931
BuurtMinervabuurt-Midden
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Minervalaan 58-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Minervabuurt-Midden

Inwoners2.535
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Minervabuurt-Midden

Woningvoorraad1.118
Gem. WOZ-waarde€ 1.185.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
417m
Albert Heijn
Stadionweg 159
565m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
746m

Scholen

186 binnen 5 km

Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind
Basisonderwijs · 235 leerlingen
151m
Gerrit van der Veen College
Voortgezet onderwijs · 954 leerlingen
271m
Sint Ignatiusgymnasium
Voortgezet onderwijs · 780 leerlingen
319m

Veelgestelde vragen

Over Minervalaan 58-3, Amsterdam

Is €2.900.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.900.000 is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €1.438.000 en de mediaan van €1.250.000. Het is het duurste aanbod in de Minervabuurt-Midden. Wel is het woonoppervlak met 273 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 138 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, die niet uit de cijfers blijken.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Minervabuurt-Midden worden gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. In de buurt heeft 100% van de woningen een energielabel D of lager, maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,5 km afstand.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 300 meter loopafstand vind je een park of plantsoen. Ook het Vondelpark is op loopafstand bereikbaar.

Wat voor soort buurt is de Minervabuurt-Midden?

Het is een rustige, groene wijk in Amsterdam-Zuid met veel koopwoningen en een hoog aandeel oudere woningen. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen dichtbij.

Broersma Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen