Appartement te koop: Molenstraat 40, Oudenbosch
Onder bod
KopenHalderbergeAppartementenMolenstraat 40

Molenstraat 40

Oudenbosch-Centrum, Halderberge

€ 300.000
Buurt Oudenbosch-Centrum, OudenboschBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Oudenbosch

Dit appartement aan de Molenstraat in Oudenbosch is met 213 m² bijzonder ruim. Het bouwjaar 1974 en energielabel B geven een solide basis. De vraagprijs van €300.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang. Bekijk ook andere appartementen in Halderberge.

Buurt Oudenbosch-Centrum

Oudenbosch-Centrum is een levendige dorpskern met zo'n 4500 inwoners. Een bewoner zegt: "Klein dorpje maar heeft alles van middelbare school tot winkels." Een ander noemt het een "gezellig buurtje." De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 25-45-jarigen en senioren. De buurt Oudenbosch-Centrum biedt voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (om de hoek) of PLUS (twee straten verder). Basisscholen zoals Kindcentrum De Regenboog en Sterrenschool De Schittering zijn op loopafstand. Het station ligt op tien minuten lopen. De gemeente Halderberge biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vastgoedconsultancy van den Muijsenbergh op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 1.408
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtOudenbosch-Centrum
WijkOudenbosch
GemeenteHalderberge

Locatie

Molenstraat 40, Oudenbosch

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.1
Abuubakar
16-08-2025
Weet niet

Klein dorpje maar heeft alles van middelbare school tot winkels

6.4
Pluer
08-07-2025
Achterstallig deel van de wijk

Er word alleen rekening gehouden met de nieuwbouwwoningen en de woningen die komen gaan. Vervolgens zitten wij al 1 1/2 in de lawaai, overmatig verkeer en word het alleen maar drukker door meer woningen die alleen via ons de dijk op gaan ipv 300 mtr verder die een eigen weg behouden voor 4 woningen en ik heel de wijk en nu ook kerkhof bezoekers voorbij krijgt. Het stukje groen wat over is gebleven word gebruikt door een kwart van de wijk gebruikt als uitlaat veldje zonder dat het opgeruimd word ( ik ruim geregeld dit op omdat naast de oprit het gewoon ligt).

8.1
Cathy
08-01-2025
Gezellig buurtje

Woon hier pas 1 jaar kan nog geen oordeel over ggeven

7.7
Melanie
01-01-2025
Leuk maar rustig

Ik zou het leuk vinden als er een leuk stukje natuur zou zijn om te wandelen

8.3
Ravi
27-06-2024
Super

Ik woon hier al heel mijn leven en ik heb geen klachten alles wat je nodig zou kunnen hebben is in de beurd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudenbosch-Centrum

Inwoners4.515
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Wagenhoek 9
197m
PLUS
Julianalaan 1
399m
Aldi
Oost-Vaardeke 41
473m

Scholen

12 binnen 5 km