Appartement te koop: Nicolaas Maesstraat 38-4, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenNicolaas Maesstraat 38-4

Nicolaas Maesstraat 38-4

Johannes Vermeerbuurt, Amsterdam

€ 1.650.000
Buurt Johannes Vermeerbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Johannes Vermeerbuurt

Dit appartement aan de Nicolaas Maesstraat ademt de sfeer van het Amsterdamse Museumkwartier: hoge plafonds, klassieke details en een energielabel A, een zeldzame combinatie voor een pand uit 1911. Met 115 m² woonoppervlak is het ruim, maar niet overdreven groot. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar wel scherp vergeleken met andere appartementen in Amsterdam in deze prijsklasse.

De buurt: Johannes Vermeerbuurt

De Johannes Vermeerbuurt is een van de meest gewilde stukjes Amsterdam. Het is er levendig, met veel restaurants en winkels om de hoek. Op basis van de beschikbare data wonen er vooral veel 25- tot 45-jarigen, en de inkomens liggen er bovengemiddeld. De buurt Johannes Vermeerbuurt staat bekend om zijn musea en statige grachtenpanden.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn, twee straten verder. De kinderen kunnen naar de Hildebrand Van Loonschool, op loopafstand. Voor de middelbare school is het Sweelinck College letterlijk naast de deur. Ook de Coop en Jumbo zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ankersmit Makelaars Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 14.348
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte211m²
Bouwjaar1911
EnergielabelA
BuurtJohannes Vermeerbuurt
WijkMuseumkwartier
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nicolaas Maesstraat 38-4, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Johannes Vermeerbuurt

Inwoners1.510
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Johannes Vermeerbuurt

Woningvoorraad804
Gem. WOZ-waarde€ 1.267.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

156 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
260m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
513m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
578m

Scholen

204 binnen 5 km

Sweelinck College
Voortgezet onderwijs · 353 leerlingen
70m
Montessori Lyceum Amsterdam - Hoofdlocatie
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
156m
Hildebrand Van Loonschool
Basisonderwijs · 232 leerlingen
329m

Veelgestelde vragen

Over Nicolaas Maesstraat 38-4, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nicolaas Maesstraat 38-4?

De woning aan Nicolaas Maesstraat 38-4 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 51% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€3.391.667), maar dat komt doordat dit appartement met 115 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 284 m². De mediaanprijs in de buurt is €1.795.000, dus de prijs is marktconform voor een appartement van deze grootte en met energielabel A.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer een half uur lopen of een korte tramrit.