Appartement te koop: Nieuwe Crooswijkseweg 46C, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenNieuwe Crooswijkseweg 46C

Nieuwe Crooswijkseweg 46C

Oud Crooswijk, Rotterdam

€ 695.000
Buurt Oud Crooswijk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 191m²
89% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Oud Crooswijk

Dit appartement aan de Nieuwe Crooswijkseweg is met 191 m² een flinke woning in een levendige Rotterdamse buurt. Het pand uit 1922 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en de stookkosten relatief laag zullen zijn. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de staat van de woning. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Rotterdam ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk ruim.

De buurt Oud Crooswijk

Oud Crooswijk is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,79. Een bewoner zegt: "Indanks alle afval op straat is het wel een leuke kind vriendelijke buurt met veel scholen in de omgeving en winkels zijn goed bereikbaar." Een ander noemt het "gezellig" en "veilig". De buurt Oud Crooswijk telt ruim 8.000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer sterk stedelijk gebied.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op vijf minuten lopen, of bij de Albert Heijn iets verderop. Ook zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals KC Talma op nog geen twee minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Rudolf Steiner College op een paar minuten afstand. De gemeente Rotterdam biedt verder tal van voorzieningen, van parken tot restaurants, allemaal binnen tien minuten te bereiken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 3.639
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar1922
EnergielabelA
BuurtOud Crooswijk
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Nieuwe Crooswijkseweg 46C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

7.8
Stefanie de wit
29-03-2025
Best leuk

Indanks alle afval op straat is het wel een leuke kind vriendelijke buurt met veel scholen in de omgeving en winkels zijn goed bereikbaar alleen het afval kan wel veel minder

5.9
Stefanie de wit
09-01-2025
Grappig

Veel mensen gooien alles gewoon op straat en de gemeente rotterdam laten het ook gewoon leggen. Veder is het best leuk wonen.

7.1
Jason
25-12-2024
gezellig

leuke buurt met veel winkels in de buurt. ook is het veilig hier.

6.4
Daan
26-07-2023
Veelzijdig qua mensen en culturen

Pluspunten is de sfeer. Echt een Rotterdams karakter anno 2023. Veel verschillende achtergronden. Nadeel is de drukke toegangsweg de stad in. Trambaan, veel auto's en aanrijroute van ambulances en politiewagens. Architectuur is lelijk. Ook zijn de groenvoorzieningen niet optimaal benut

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Crooswijk

Inwoners8.130
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud Crooswijk

Woningvoorraad4.125
Gem. WOZ-waarde€ 281.000
Koopwoningen8%
Huurwoningen92%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Aldi
Linker Rottekade 6B
514m
SPAR express
Vredenoordkade 2
668m
Albert Heijn
Vlietlaan 61
709m

Scholen

193 binnen 5 km

KC Talma
Basisonderwijs · 354 leerlingen
113m
A.S. Talmaschool Schakelklassen
Basisonderwijs · 131 leerlingen
116m
Rudolf Steiner College
Voortgezet onderwijs · 1141 leerlingen
225m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Crooswijkseweg 46C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Nieuwe Crooswijkseweg 46C?

De woning aan Nieuwe Crooswijkseweg 46C in Rotterdam heeft energielabel A.

Is de prijs van €695.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €462.722 en is de hoogste van de 9 koopwoningen die nu in Oud Crooswijk te koop staan. De woning is echter met 191 m² ook veel groter dan gemiddeld (101 m²). Of de prijs reëel is, hangt af van hoe belangrijk je de extra ruimte en het energielabel A vindt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Dat is niet direct om de hoek, maar wel goed te doen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1922 met een woonoppervlak van 191 m². Het energielabel is A, wat duidt op een zuinige woning.

Hoe veilig is de buurt Oud Crooswijk?

In de buurt zijn in totaal 461 misdrijven geregistreerd. Bewoners geven gemengde signalen: de een noemt het "veilig", een ander klaagt over zwerfafval maar niet over onveiligheid. Het totale aantal misdrijven is relatief hoog, maar dat past bij een zeer stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KC Talma (113 m) en Noen (264 m). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Rudolf Steiner College op 225 m. De buurt wordt door bewoners als kindvriendelijk omschreven.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs van €695.000 gedeeld door 191 m² komt neer op ongeveer €3.639 per m². Dat is lager dan het buurtgemiddelde van €4.655 per m², wat betekent dat je relatief veel ruimte krijgt voor je geld.

Van Herk Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen