Appartement te koop: Nieuwe Parklaan 26B, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenNieuwe Parklaan 26B

Nieuwe Parklaan 26B

Westbroekpark, Den Haag

€ 749.000
Buurt Westbroekpark, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
49% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Westbroekpark

Dit appartement aan de Nieuwe Parklaan in Den Haag ademt rust. Met 132 m² woonoppervlak is er volop ruimte, en het bouwjaar 1979 geeft een solide basis. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Den Haag.

Buurt Westbroekpark

Westbroekpark is een rustige, groene buurt. Een bewoner zegt: 'Hele rustige buurt met alles wat een gezin nodig zou moeten hebben dichtbij.' De beoordeling is gebaseerd op één review. De buurt telt veel 65-plussers, wat bijdraagt aan de serene sfeer. Bekijk ook de buurt Westbroekpark voor meer informatie.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn op een kwartier lopen. De dichtstbijzijnde basisschool, De Parachute, ligt op ruim vier kilometer, dus de auto is handig voor schoolritten. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten in de buurt. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WVK Makelaars Nootdorp aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 5.674
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte696m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtWestbroekpark
WijkWestbroekpark en Duttendel
GemeenteDen Haag

Locatie

Nieuwe Parklaan 26B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Sam
03-01-2025
Perfect gezind biirt

Hele rustige buurt met alles wat een gezin nodig zou moeten hebben dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Westbroekpark

Inwoners1.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Westbroekpark

Woningvoorraad612
Gem. WOZ-waarde€ 713.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen38%

Supermarkten

63 binnen 5 km

Albert Heijn
Sumatrastraat 2
1066m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1345m
Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
1427m

Scholen

4 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4398m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
4725m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
4922m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Parklaan 26B, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Nieuwe Parklaan 26B?

De woning aan Nieuwe Parklaan 26B in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €749.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €749.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €625.000 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts twee verkopen. Het appartement is met 132 m² ruim en heeft energielabel C. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Westbroekpark om in te wonen?