Appartement te koop: Nova Zemblastraat 95, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenNova Zemblastraat 95

Nova Zemblastraat 95

Spaarndammerbuurt-Noordoost, Amsterdam

€ 725.000
Buurt Spaarndammerbuurt-Noordoost, AmsterdamBekijk buurt
Jumbo op 262m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Spaarndammerbuurt

Dit appartement aan de Nova Zemblastraat 95 in Amsterdam is een fijne plek om te wonen. Met 93 vierkante meter woonoppervlak is het flink ruimer dan veel andere appartementen in Amsterdam. Het bouwjaar 1978 betekent dat het gebouw uit de jaren zeventig stamt, wat vaak zorgt voor stevige constructies en royale kamers. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en de centrale ligging.

De buurt: Spaarndammerbuurt-Noordoost

De buurt Spaarndammerbuurt-Noordoost is een levendige wijk in Amsterdam. Het is er stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, maar ook gezinnen en ouderen. De sfeer is gemengd en dynamisch. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat om de hoek ligt op twee minuten lopen. Ook Albert Heijn is dichtbij, op vijf minuten afstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Zeeheld, twee straten verder, en Daltonschool De Spaarndammerhout op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen, van parken tot restaurants.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nanninga & Burger Makelaardij og aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 7.796
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte1729m²
Bouwjaar1978
BuurtSpaarndammerbuurt-Noordoost
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nova Zemblastraat 95, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Noordoost

Inwoners2.615
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Noordoost

Woningvoorraad1.646
Gem. WOZ-waarde€ 461.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

136 binnen 5 km

Jumbo
Spaarndammerstraat 544
262m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
434m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
557m

Scholen

177 binnen 5 km

De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
238m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
453m
Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
501m

Veelgestelde vragen

Over Nova Zemblastraat 95, Amsterdam

Is €725.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €725.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €512.500, maar dit appartement is met 93 m² ook een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 62 m². De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €8.414, wat voor dit appartement neerkomt op ongeveer €7.796 per m². Dat is iets lager dan het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform voor de extra ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 kilometer afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Wel zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat vaak betekent dat er veel OV-opties zijn.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label B, dus nieuwere labels komen veel voor. Het bouwjaar 1978 kan duiden op een matige isolatie, maar zonder label is dat niet met zekerheid te zeggen.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de buurtgegevens wordt parkeren niet specifiek genoemd. In een zeer stedelijk gebied als de Spaarndammerbuurt is parkeren vaak gereguleerd met vergunningen. Het is aan te raden om bij de gemeente Amsterdam te informeren naar de parkeersituatie.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 186 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en voorzieningen, wat bijdraagt aan een levendige en over het algemeen veilige sfeer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 63 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale looptijd voor de Amsterdamse markt. Dit appartement is pas net op de markt, dus de verkooptijd is nog niet bekend.