Appartement te koop: O.L.Vrouwestraat 57C, Kerkrade
KopenKerkradeAppartementenO.L.Vrouwestraat 57C

O.L.Vrouwestraat 57C

Kerkrade-Centrum, Kerkrade

€ 159.000
Buurt Kerkrade-Centrum, KerkradeBekijk buurt
Jumbo op 233m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Kerkrade

Dit appartement aan de O.L.Vrouwestraat in Kerkrade is een fijne plek voor wie houdt van een rustige woonomgeving. Het is een appartement uit 1995 met een woonoppervlak van 54 m². De woning wordt nu aangeboden voor € 159.000, een prijs die marktconform is voor appartementen in Kerkrade.

De buurt Kerkrade-Centrum

De buurt Kerkrade-Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 4.600 inwoners, met een mix van jong en oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dichtbevolkte buurt is met een stedelijk karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Albert Heijn twee straten verder. Kinderen kunnen naar Basisschool Sint Ursula, die naast de deur ligt. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Beroepscollege Parkstad Limburg op loopafstand. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.000
Prijs per m²€ 2.944
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar1995
BuurtKerkrade-Centrum
WijkKerkrade-Oost
GemeenteKerkrade

Locatie

O.L.Vrouwestraat 57C, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkrade-Centrum

Inwoners4.685
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
233m
Albert Heijn
Hertogenlaan 29
403m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
786m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
156m
Beroepscollege Parkstad Limburg, locatie Holz
Voortgezet onderwijs · 358 leerlingen
354m
Het Martin Buber
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
565m

Veelgestelde vragen

Over O.L.Vrouwestraat 57C, Kerkrade

Is € 159.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 159.000 voor een appartement van 54 m² uit 1995 in Kerkrade-Centrum is marktconform. De prijs ligt in lijn met wat gangbaar is voor dit type woning in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Kerkrade-Centrum, met een treinstation op ongeveer 900 meter afstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (233 m) en Albert Heijn (403 m). Ook zijn er meerdere basisscholen en een school voor voortgezet onderwijs dichtbij. Daarnaast zijn er restaurants, een bibliotheek en een park of plantsoen in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het is aan te raden om dit bij de makelaar of verkoper op te vragen. Een goed energielabel kan bijdragen aan lagere stookkosten.