Appartement te koop: Oostzeedijk 170D, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenOostzeedijk 170D

Oostzeedijk 170D

Struisenburg, Rotterdam

€ 360.000
Buurt Struisenburg, RotterdamBekijk buurt
Ekoplaza op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
37% van de bewoners is 15-25 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Kralingen

Dit appartement aan de Oostzeedijk in Rotterdam heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 76 vierkante meter woonoppervlak is het een comfortabele woning in een geliefde buurt. De woning uit 1955 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €360.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

Struisenburg: levendig en groen

De buurt Struisenburg is een mix van studenten en gezinnen, met een gemiddelde score van 8,25 uit twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Veel Studenten, ietwat rommelig maar de sfeer is goed!" en noemt volle vuilniscontainers en gestolen pakketten als minpunten. Een ander noemt het "Groen, Goede bereikbaarheid & Gezellig" en waardeert het groen en de ligging. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,3.

Dagelijks leven aan de Oostzeedijk

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, Albert Heijn of Aldi, allemaal om de hoek. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals de Nieuwe Park Rozenburgschool en De Bavokring, op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Langejan aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 4.737
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte202m²
Bouwjaar1955
EnergielabelD
BuurtStruisenburg
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Oostzeedijk 170D, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.0
T. J. J.
13-10-2025
Veel Studenten, ietwat rommelig maar de sfeer is goed!

We hebben regelmatig last van volle vuilniscontainers waardoor er afvalzakken op straat worden neergezet, en ik zie in de buurtapp dat er gedoe is met gestolen pakketten van bezorgingsdiensten (hoewel dit volgens mij aan het woongebouw te wijten is) Verder bruist de wijk met studenten en families en is de sfeer veelal goed doch soms rumoerig

8.5
Sandra
06-08-2023
Groen, Goede bereikbaarheid & Gezellig

Opvallend veel groen, erg goed bereikbaar vanaf 'uitvals'wegen en snelwegen, lopen&fietsen of met OV|auto naar stad+winkels en ook gezondheidscentra op 'n fijne ligging/afstand vanaf thuis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Struisenburg

Inwoners5.950
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Struisenburg

Woningvoorraad3.153
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

104 binnen 5 km

Ekoplaza
Lusthofstraat 97
438m
Albert Heijn
Lusthofstraat 89
470m
Aldi
Lusthofstraat 81
470m

Scholen

230 binnen 5 km

Nieuwe Park Rozenburgschool
Basisonderwijs · 585 leerlingen
523m
De Bavokring
Basisonderwijs · 273 leerlingen
542m
Lyceum Kralingen
Voortgezet onderwijs · 570 leerlingen
646m

Veelgestelde vragen

Over Oostzeedijk 170D, Rotterdam

Welk energielabel heeft Oostzeedijk 170D?

De woning aan Oostzeedijk 170D in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €360.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €360.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs van €429.091 in de buurt, en ook onder de mediaan van €372.000. Het is daarmee een scherpe prijs voor een appartement van 76 m² in Struisenburg. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.275, wat neerkomt op circa €400.000 voor deze oppervlakte. De prijs is dus aan de lage kant.

Hoe is de buurt Struisenburg om in te wonen?

Struisenburg is een levendige buurt met veel studenten en jonge mensen. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 8,25. Ze waarderen de groene omgeving en goede bereikbaarheid, maar noemen ook rommeligheid door volle vuilniscontainers en incidentele diefstal van pakketten. De sfeer is overwegend goed, al kan het soms rumoerig zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. In de buurt heeft 31,6% van de koopwoningen label A en 21,1% label B, dus label D is iets minder zuinig dan gemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten wat hoger uitvallen dan bij een woning met een beter label.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Ekoplaza (438 m), Albert Heijn (470 m) en Aldi (470 m). Ook zijn er basisscholen zoals Nieuwe Park Rozenburgschool (523 m) en De Bavokring (542 m). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Lyceum Kralingen (646 m) of Melanchthon Kralingen (762 m).

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt goed bereikbaar, met een treinstation op 1,7 km afstand. De buurt wordt door bewoners geprezen om de goede bereikbaarheid met de auto en het openbaar vervoer. Ook fietsend ben je snel in het centrum van Rotterdam.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Struisenburg stonden woningen gemiddeld 100 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. Dit appartement is scherp geprijsd, wat de verkooptijd mogelijk kan verkorten.