Appartement te koop: Pandastraat 5, Nijmegen
KopenNijmegenAppartementenPandastraat 5

Pandastraat 5

Hazenkamp, Nijmegen

€ 589.000
Buurt Hazenkamp, NijmegenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 117m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en natuur om de hoek

Dit appartement aan de Pandastraat in de Hazenkamp ademt rust. Met 104 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Nijmegen ligt lager, maar dit appartement biedt veel waar voor zijn geld.

Buurt Hazenkamp

De buurt Hazenkamp wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,8. Een bewoner zegt: "Perfect voor jonge gezinnen en vol met natuur en gezellige stukjes." Een ander noemt het "een hele fijne buurt" met veel voorzieningen dichtbij. De buurt telt ruim 5.200 inwoners, met een mix van gezinnen en stellen. Het is een stedelijke omgeving, maar toch rustig.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook de AH XL is om de hoek. Twee basisscholen, de Nijmeegse School Vereniging 2 en Basisschool de Hazesprong, zijn op loopafstand. Het Goffertpark is twee straten verder. De gemeente Nijmegen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolmeijer makelaars Malden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 5.663
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte1140m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
BuurtHazenkamp
WijkNijmegen-Midden
GemeenteNijmegen

Locatie

Pandastraat 5, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.1
Fer
25-05-2025
Perfect voor jonge gezinnen en vol met natuur en gezellige stukjes.

Heel fijn, de winkels zitten in de buurt, het is lekker rustig maar niet stil. Verder zitten er een paar leuke restaurantjes en het park is een ideale recreatie plaats. Er zitten 2 basisscholen en 1 middelbare school in mijn wijk, van alle scholen is het onderwijs uitstekend. Er zijn genoeg prullenbakken en de hygiëne op straat is erg goed. Er zijn wel veel 1 richtings wegen dus de wijk is een klein beetje een doolhof, maar goed berijdbaar met de hoofdwegen.

9.0
Yvon
17-08-2024
Hele fijne buurt!

Ik woon met een paar vriendinnen dichtbij het Goffertpark. Hele fijne sfeer in de buurt, met veel voorzieningen dichtbij. Genoeg supermarkten, Goffertbad, winkels, scholen en koffietentjes in de buurt. Dichtbij het centrum van de stad, maar toch een fijne wijk waar ik me als student welkom voel tussen veel gezinnen en stellen.

9.6
MI
13-10-2023
Goed!

Goede voorzieningen en veilige buurt waar kinderen veilig kunnen opgroeien.

7.3
M
14-08-2023
Rustig

De woningen zijn duur, maar het is wel een fijne buurt. Er zijn veel voorzieningen dichtbij en je bent zo bij het park. De mensen zijn aardig en ik voel me er op mijn gemak. Ik voel me veilig in deze buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hazenkamp