Appartement te koop: Pieter Nieuwlandstraat 91, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenPieter Nieuwlandstraat 91

Pieter Nieuwlandstraat 91

Tuinwijk-Oost, Utrecht

€ 549.000
Buurt Tuinwijk-Oost, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 399m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een klassiek appartement in Tuinwijk-Oost

Dit appartement aan de Pieter Nieuwlandstraat combineert de charme van 1929 met een energielabel C. Met 87 m² woonoppervlak is het een fijne plek in een geliefde Utrechtse buurt. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een appartementen in Utrecht van dit formaat.

De buurt Tuinwijk-Oost

Tuinwijk-Oost is een groene, rustige buurt vlak bij het centrum. Een bewoner zegt: "Een erg fijne plek om op te groeien, zo dichtbij het griftpark wonen was enorm leuk." Een ander noemt het "gezellig, maar weinig prullenbakken" en waardeert de veiligheid en mix van mensen. De buurt Tuinwijk-Oost telt veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde leeftijd rond de 35 jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 400 meter) of de Jumbo op tien minuten lopen. Basisscholen zoals KBS Paulus en OBS Tuindorp zijn op loopafstand. Het Griftpark ligt naast de deur. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Punt Makelaars Utrecht op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 6.310
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte133m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
BuurtTuinwijk-Oost
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Pieter Nieuwlandstraat 91, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Tom
24-11-2025
Een erg fijne plek om op te groeien

Zo dichtbij het griftpark wonen was enorm leuk om in op te groeien, verder zijn er ook vaak buurt feesten wart het allemaal een stuk hechter maakt

8.1
Lorenzo
03-07-2025
Gezellig, maar weinig prullenbakken.

Erg veilig en ook gemengd kwa mensen. Supermarkt en de stad ligt op 5 minuten lopen of fietsen van je vandaan. Hoewel er wel bomen zijn is de natuur wel meer dan op andere plekken maar nog te weinig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuinwijk-Oost

Inwoners2.845
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Tuinwijk-Oost

Woningvoorraad1.192
Gem. WOZ-waarde€ 561.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

67 binnen 5 km

Albert Heijn
Willem van Noortplein 6
399m
Albert Heijn
Troosterhof 14
613m
Jumbo
Biltstraat 74
918m

Scholen

126 binnen 5 km

KBS Paulus
Basisonderwijs · 388 leerlingen
646m
De Regenboog
Basisonderwijs · 130 leerlingen
667m
OBS Tuindorp
Basisonderwijs · 409 leerlingen
763m

Veelgestelde vragen

Over Pieter Nieuwlandstraat 91, Utrecht

Welk energielabel heeft Pieter Nieuwlandstraat 91?

De woning aan Pieter Nieuwlandstraat 91 in Utrecht heeft energielabel C.

Is €549.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt rond het gemiddelde van €559.000 in de buurt. Appartementen in Tuinwijk-Oost worden gemiddeld voor €670.875 verkocht, maar die zijn vaak groter of beter onderhouden. Deze prijs is marktconform voor 87 m² met energielabel C.