Appartement te koop: Plantageweg 30, Alblasserdam
KopenAlblasserdamAppartementenPlantageweg 30

Plantageweg 30

Redersbuurt, Alblasserdam

€ 635.000
Buurt Redersbuurt, AlblasserdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Dirk op 79m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Plantageweg in Alblasserdam ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 155 vierkante meter woonoppervlak biedt het veel ruimte, verdeeld over royale kamers. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €635.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk het aanbod met andere appartementen in Alblasserdam.

De Redersbuurt: rustig en centraal

De buurt Redersbuurt is een rustige woonwijk met een mix van bewoners. Van de 635 inwoners is een derde 65 jaar of ouder, en wonen er relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, wat oudere bevolking.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk op 79 meter, of naar de Lidl en Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook basisscholen zijn dichtbij: IKC Het Palet en Christelijk IKC De Schalm liggen om de hoek. De gemeente Alblasserdam biedt een compacte omgeving waar veel voorzieningen binnen handbereik zijn.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Steef! Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 4.097
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1934
EnergielabelE
BuurtRedersbuurt
WijkCentrum
GemeenteAlblasserdam

Locatie

Plantageweg 30, Alblasserdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Redersbuurt

Inwoners635
Mannen43%
Vrouwen56%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Dirk
Plantageweg 31
79m
Lidl
Wilgenplein 2
277m
Albert Heijn
Makado-Center 41
299m

Scholen

68 binnen 5 km

IKC Het Palet
Basisonderwijs · 213 leerlingen
251m
Christelijk IKC De Schalm
Basisonderwijs · 218 leerlingen
292m
Christelijk IKC De Twijn
Basisonderwijs · 427 leerlingen
356m

Veelgestelde vragen

Over Plantageweg 30, Alblasserdam

Welk energielabel heeft Plantageweg 30?

De woning aan Plantageweg 30 in Alblasserdam heeft energielabel E.

Is €635.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €635.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Alblasserdam, maar het woonoppervlak van 155 m² is fors. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de Redersbuurt. Het energielabel E kan van invloed zijn op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van de Redersbuurt?

De Redersbuurt ligt centraal in Alblasserdam. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1794, wat duidt op een stedelijke omgeving met voorzieningen op loopafstand.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC Het Palet ligt op 251 meter, Christelijk IKC De Schalm op 292 meter en Christelijk IKC De Twijn op 356 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 4,5 km.

Hoe veilig is de Redersbuurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 35 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en is vooral in trek bij ouderen en alleenstaanden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1934 met een woonoppervlak van 155 m². Het bouwjaar geeft het een karakteristieke uitstraling, maar kan ook betekenen dat er onderhoud nodig is. Het energielabel E is een aandachtspunt.

Steef! Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar